Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet manipulálni a férfiakat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet manipulálni a férfiakat?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 01:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a fontosabb kérdés inkább az, hogy miért akarsz ilyet tenni?
2015. aug. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jahh, nem akarok, nekem ez sose ment! Nem az a kérdés hogy lehet, hanem, hogy lehet-e? Azt sem tudom, hogy engem manipuláltak-e valaha? (bár, lehet, hogy igen csak nem vettem észre) Mostanában sokszor elém került ez a téma és kíváncsi vagyok több véleményre...
2015. aug. 11. 01:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos vannak olyanok, akiket lehet, viszont nemtől függetlenül aljas dolog
2015. aug. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek...
2015. aug. 11. 01:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A jó manipulátor úgy csinálja, hogy nem veszed észre :)
2015. aug. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

En ugyesen jatszok, eddig barkit manipulaltam nem vette eszre. Szoval lehet a ferfiakat manipulalni,De a noket is. Csak kelk gyakorlat hozza,meg Sok eves serelem ami bizalmatlansagot ebreszt, ez altal nincs bintudatod.

18/L

2015. aug. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó.

Nem kell több éves sérelem,ha szociopata vagy.

Ne magyarázd a bizonyítványt, felesleges.

Igen,férfiakat is lehet manipulálni, de általánosan a nőket könnyebb.

2015. aug. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
mkit lehet, csak épp elég aljas húzás, plusz egy egészséges lelkületű embernek nem volna szabad h szüksége legyen rá.
2015. aug. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet, persze, ez nem függ a nemtől, legfeljebb a módszerek.


Más kérdés, hogy érdemes-e, hasznos-e, jó ötlet-e egy egészséges kapcsolatot ilyesmivel rontani.

2015. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az alacsony önértékelésű embereket lehet manipulálni, nőket és férfiakat egyaránt (és sokan vannak, olyanok is, akiknek LÁTSZATRA magas az önbecsülésük, de valójában ez csak kompenzáció).

Viszont aki manipulál, az is szenved, mert épp azért teszi (sokszor tudattalanul), mert más módon képtelen érvényre juttatni az igényeit, szükségleteit, úgy érzi, hogy az egyenesen és nyíltan kifejezi, akkor nem veszik figyelembe.

Mind a manipuláció, mind a manipulálhatóság személyiségbeli, önértékelési zavarra vezethető vissza.

2015. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!