Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiakat valóban ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat valóban ennyire zavarja, ha a nő ragaszkodó és szereti?

Figyelt kérdés

Mostanság itt gyakorin olyan sok ezzel kapcsolatos kérdést látok. Vagy a férfi, vagy a nő, de valaki mindig kiírja, hogy a lány nagyon ragaszkodó, nagyon szerelmes, a pasit meg ez zavarja.


Értem én, hogy ezt túlzásba lehet vinni, sok esetben valóban ez is a helyzet, de ahol nem? Mert láttam ilyen kérdést is. Szükség van a magánszférára is, nem azt mondom, de szerintem azért az nagyon jó dolog, ha valaki szeret minket, és ezt ki is mutatja- miért zavarja ez a pasik egy jó nagy adag részét? Mondjuk, a kérdés nőkre is vonatkozhat, csak arról ritkábban hallok/ritkábban olvasok itt GYK-en.


2015. máj. 21. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem zavarja.

Ami a kérdésedben még benn van, arra csak azt tudom mondani, hogy ugye ismered a mondást? Ne azt nézd mit mond, hanem hogy ki mondja.

2015. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Mumusan ***** válasza:
Mert egy pasi más mint egy nő. Mások az igényeik. Mi nők jobban vágyunk a babusgatásra mint ők. Ennyi
2015. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egy idő után már igencsak zavaró és idegesítő.
2015. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar,sőt.Legalább tudom hogy szeret.Felőlem egész nap 0-24-ben a nyakamon csünghet.
2015. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Valakit biztos zavar. Csak nem engem. ;)
2015. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Akiket nem zavar, azok nem írnak ki róla kérdést, szóval csak azokét látod, akiket zavar.
2015. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki, ha a nő ragaszkodik és szereti a férfit. Valószínűleg a nő is valami hasonlót vár a párjától cserébe. Persze ebből a nyilvánosságot ki is lehet hagyni. Nekem például egy nagy szerelmem ment rá arra, hogy a barátnőm teljesen a tulajdonának tekintett. Ennek már sok-sok éve, s azóta is valami hasonlóra vágyom, de egy kicsit másképp.
2015. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

engem se zavar sőt az lenne a legjobb, így sokszor nem érzem hogy mennyire kellek a páromnak

szóval nagyon is jó ha ilyen egy lány

2015. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem azért lehet zavaró, mert:

1, egy nő 3x többet beszél mint egy férfi

2, a nőket ki kell pihenni (a folytonos variálás, szeszélyesség, SOK KÉRDÉS!,férfiakat untató témák( divat és lakásberendezés, barátnői problémái), saját problémái, féltékenység-, MEGVÁLTOZTATÁSAINKRA TETT LEHETETLEN PRÓBÁLKOZÁSOK :) )

3, Saját érdeklődésünkkel való foglalkozás


De legfőképp a 2-es pont !!!! Aki nem ad teret a férfinak , el fogja veszíteni, előbb vagy utóbb, de inkább előbb!

2015. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Ez egy óriási nagy marhaság.


Hány olyan lányról hallottatok már aki fut a pasi után és azzal fenyegeti hogy öngyilkos lesz ha nem folytatják a kapcsolatot ?


Mi vagyunk megbélyegezve azzal hogy minden nap más csajt dugnánk miközben a csajok úgy váltogatják a pasikat mint a bugyijukat.

Én még eddig semmilyen valódi törést nem láttam csajon. Ha egy fiú elhagyja összejön egy másikkal és ha az éppen nem elég jó neki akkor csak addig tartja míg jön a megfelelő.


Hány olyanról hallani hogyha egy lányt elhagytak összetörik lelkileg és évekig nem talál magának párt?

Nagyon keveset maradjunk annyiban.


Ehelyett a fiúk rohadnak szarrá egy szakításban és a megrohadt lelki állapot miatt a kutya nem néz rájuk.


Csak itt gyakorin ha nézegeted a kérdéseket folyamatosan azt látod hogy a lány elhagyta a fiút az meg elkeseredésében nem tud mit kezdeni.


Ennyit arról hogy ki a ragaszkodó.

2015. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!