Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, hogy nem szívesen fizeti ki a szállást?

Figyelt kérdés
Nyertem egy programra jegyet két főre. Gondoltam elhívom a páromat, de mondtam neki hogy nekem a szállásra nincs pénzem. Diák vagyok, nyárimunkázom de épp hogy fedezi a lakhatásomat meg a kajámat. Hát nagy duzzogva beleegyezett pedig 280 ezret kap havonta. fejenként 10 ezer lesz a szállás, a 10ezretmondtam hogy majd visszafizetem neki, de azért elvártam volna hogy mondja, hogy nem kell. sose megyünk semmi programra, mert nekem nincs rá pénzem, ő pedig még egy kávéra vagy mozira sem hív meg. Most végre itt egy lehetőség (40.000 ft értékű amit nyertem) és 20 ezer lenne a szállás. Szerintetek jogosan várom el hogy akkor azt fizesse ő?
2015. aug. 11. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Teljes mértékben. Én sem vagyok az a folyamatosan ajándékokkal elhalmozó típus, de ha nekem van valamire pénzem a páromnak pedig nincs akkor fizetem én.

Arról nem is beszélve, hogy az a 20.000 forint a fizetése alig 7%-át teszi ki. Persze, ha együtt laktok és ő fizet mindent akkor megint más a sztori.

2015. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem lakunk együtt.
2015. aug. 11. 17:49
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Sóher k_csög, azért.
2015. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok híve férfiként a "mindig mindent a férfi fizessen" dolognak, de ez így tényleg kicsit erős. Nem hiszem el, hogy neki nem ér meg 10 000 Ft-ot az, hogy kettesben jól érezzétek magatokat, főleg, hogy nem a kenyérre valót kell feláldoznia. Ez így ebben a formában nagyon paraszt viselkedés. Mert oké ne az ő pénzén akarj mondjuk fodrászhoz járni, de itt erről szó sincs, ahogy látom.
2015. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint te 20.000.- Ft értékben ajándékozol neki belépőt, ő viszont sajnál tőled 10.000-t a szállásra. Pedig még mindig te adod neki a dupláját. Hát tudod, ezek után én elkérném tőle a belépő felét. Vagy olyannal mennék, aki megbecsüli, amit adok neki, és viszonozni is szeretné.
2015. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A sóher fajtáját neki! Hívj el mást akkor, hátha észre veszi magát.
2015. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen férfit raknám lapátra egyből. Szégyellném magamat a helyében. Ő kéne fizesse a Te részedet is (kedvességből, mert úriember és dolgozik, TE meg csak diákmunkázol) nemhogy még hisztizzen...
2015. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

De ti most mazohistak vagytok hogy ilyen idiótákkal jöttök össze???

Nem te vagy az eggyetlen de én ezt nem értem...

Minek nyavajogsz ha egyszer azt a gyökeret akartad?Hát megkaptad ne nyavajogj akkor vagy cseréld le egy jobbra.

2015. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fizettesd ki vele a jegyét, az 20ezer, és mindjárt lesz pénzed a szállásra, még marad 10ezer költőpénzed. És ő is kifizetheti a saját szállását. De én a helyedben nem maradnék együtt egy ennyire sóher emberrel, mert ez csak még rosszabb lesz később.
2015. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!