Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ennyire figyelmetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire figyelmetlen, és bántó a párom?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok. Párommal és az öcsémmel (25 éves) 3-an élünk együtt. Párom szinte mindent elfeljt. A szülinapokat, évfordulókat..Ezért is lepett meg pénteken egy SMS-el, amiben azt írta, hogy nőnapra kitalál nekem valami szép meglepit. Tegnap már vitt anyukámnak virágot, és ma volt az anyukájánál. Nemrég jött haza, és odaadta amit az anyukája nekünk küldött, csokit, majd közölte velem, hogy nekem nem vett semmit, semmi kp-ja nem maradt (teszem hozzá bankkártyája teljes fizuval nála)..és ennyi, még egy Boldog Nőnapot mondat sem csúszott ki a száján..Kimentem a fürdőbe és jól kibőgtem magam...fogalma sincs, hogy mennyire megbántott, és megalázva érzem magam.

De még a testvérem se mondott nekem kanyit se! Nagyon rosszul esik azok után, hogy én mindent megteszek nekik, és mindig számíthatnak rám...

Apukámtól és a munkahelyemtől kaptam virágot...de aki igazán fontos nekem az bánt meg a legjobban..


2010. márc. 8. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem is most vett életében először nőnapra ajándékot. (szerintem azért mert pár napja jól lebasztam, hogy nem figyel rám)Ne legyél szomorú, nagyon sok pasi ilyen. Szinte egyik barátnőm sem kapott ajándékot.
2010. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért kell a párunknak virágot venni,férfitársaim!Kezelheted egész évben az életed szerelmeként,ha a fontos napokat elfelejted,bántó lehet nekik! Boldog Nőnapot kívánok neked!:) 35F
2010. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem most erről az jutott eszembe, hogy tuti lesz vmi meglepi, és ez az elfogyott a pénzem csak a beetetés volt. Vagyis remélem.

Ha ez mégsem így lenne, akkor viszont tényleg őszintén sajnálom...

2010. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igaza lehet az utolsónak. Majd írd meg volt-e valami.
2010. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha csak egy sima csokit vagy virágot akart volna adni, akkor nem írta volna azt az smst. Biztos lesz valami.
2010. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ne legyél annyira elkenődve, hidd el nem vagy egyedül. a férfiak már csak ilyenek én ma apumtól halottam és 2 kedves barátomtól h boldog nőnapot.a barátommal meg ma talán ha 2 szót beszéltem meg írt egy SMS-t és ennyi.kevés férfi van aki fontosnak tartja az ilyen ünnepeket a tapasztalataim alapján de az nem azt jelenti h nem vagy fontos neki. és BOLDOG NŐNAPOT!


és minden férfinak üzenem h ilyenkor legalább egy szál tulipánnal vagy egy tábla csokival lepjük már meg a szeretteinket, és akkor nem lesz vita. jó neki is mert úgy érzi figyelnek rá és a férfinak is mert hálásak neki a figyelemért és hátha meglepi az asszony őket valami finom ebéddel.

2010. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
ja, bizonyara ram is figyel valaki...azert sirtok, mert nem kaptok egy jelkepes ajandekot? nem eleg nektek az, hogy szeretunk, imadunk, vedunk benneteket? engem az elmult evekben kb semmilyen napomon nem koszontottek fel, ha valaki kinyogott egy "Boldog Szuletesnapot!"-ot akkor az jolesett, de ha nem hat nem, nem haragszok erte senkire. nem datumokat kell nezni, hanem a parotok szemet amikor azt mondja: Szeretlek Édesem! nekem az minden ajandeknal tobbet er...21/f
2010. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Engem még az apukám se köszöntött fel.Senki.

Barátomon már meg se lepődök...a szülinapomról is megfeledkezett.Majd pont ez eszébe jutott volna=(

Persze azért jól esett volna,hogy mégis.Mármint ez nem elvárás...de a szivem mélyén olyan jól esett volna ha mégis.

Én nem értem a pasikat komolyan..pár kedves szó,esetleg egy pár száz forintos virág,vagy 200ft-ért csoki,nem hiszem el,hogy 1évben egyszer ez olyan sok...ha a szerelmünknek olyan jól esik...(én egyb.se kapok,kérek soha semmit (másfél éves kapcsolat))na mind1. L/19.

EGYÉBKÉNT BOLDOG NŐNAPOT!!!!

2010. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó hidd el, hogy a nőknek szükséges az, hogy figyeljenek rájuk. Ezekből az alkalmakból jövünk rá, hogy mennyit érünk nektek, hogy még egy nőnapra is képesek vagytok emlékezni, és még ha hülyeség is, akkor is vesztek a barátőtöknek valamit. Ezekből a "semmiségekből", "előre megadott dátumokból" tudjuk, hogy még egy ilyen kis "ünnepen" is mi jutunk az eszetekbe, tehát figyeltek ránk. Remélem érted.
2010. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
bocs nem utolsó, hanem 21:31
2010. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!