Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerkednétek egy pasival akivel megvan az összhang, vonzódtok egymáshoz, de ő figyelmetlen, mit tennél?

Figyelt kérdés
Én mondtam neki, hogy ez így nem fog menni, de ő nem akart belenyugodni, könyörgött, hogy megváltozik. Majd amikor mondtam, hogy ez nem így megy, elfogadta. Viszont ha ugyanezt megkérdezné egy szál rózsával, vagy egy doboz bonbonnal, már rögtön belemennék, hogy próbáljuk meg mégegyszer. De nem, erre nincs esze. Mondani persze nem fogom neki, ha magától nem jut eszébe akkor sajnálom. Én látom rosszul a dolgokat? Borzasztó figyelmetlen volt. 22/L
2011. szept. 25. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egyszer mintha már lett volna hasonló kérdés. én tipliznék. ha az elején ilyen figyelmetlen később még ennél is rosszabb lesz
2011. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze, én is ezért tipliztem. Csak kíváncsi voltam, hogy normálisan gondolom-e, hogy ilyen esetben legalább ennyi elvárható lenne.
2011. szept. 25. 13:04
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Hát én nem tudom...szerintem te fújod fel nagyon a dolgokat. Most azért mert nem vett neked virágot vagy csokit...azért nem akarsz összejönni vele??
2011. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
o nem ilyen es nem is lesz soha olyan amilyenre te vagysz. felesleges eroltetni. ennyi erovel o is kerhetne hogy valtozz olyanna aki nem varja el ezeket a dolgokat
2011. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Én 5 éve vagyok a férjemmel, soha nem kaptam rózsát tőle, de egyik pasimtól sem. De engem nem is az érdekel, hogy vesz-e virágot, hanem , hogy szeret-e. Ezt más módon is ki lehet fejezni.
2011. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, hogy nem vett virágot és csokit. Hanem, hogy elég volt neki heti 1 vagy nagyon sokszor két hetente egyszeri találka. És ha néha össze is tudtuk hozni azt is lemondta és áttetette. Pedig egy városban lakunk.
2011. szept. 25. 13:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Kár volt az idődet pazarolni rá.Szerintem jól tetted,hogy dobtad.
2011. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Kijutott nekem bőven nem törődöm, érzelmi nulla pasasokból, én ezt nem tudnám elfogadni. És vagyok elég felnőtt ahhoz, hogy tudjam, senkit nem lehet önmagából kiforgatni. Aki figyelmetlen és tuskó, az is marad, még ha ideig-óráig hozza is a gazt meg a csokit. Bocs, ha kiábrándító a válaszom, de nekem pontos elvárásaim vannak, és ha valaki nem törődöm, határozottan kizáró ok. Így mindenki jól jár, a részemről se nem lesznek fölösleges viták meg házsártoskodások, hogy jaj de hát te nem is törődsz velem című cirkuszok. Keressen olyat, aki ezt tolerálja.


25 N

2011. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyiszer tudtatok találkozni,és még át is rakott máskorra talit,nincs mit folytatni.
2011. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
13:30 Teljesen igazad van. Ha más írta volna a kérdést, én is pont ugyanezt válaszoltam volna. Csak hát a saját esetnél mindig reménykedik az ember.
2011. szept. 25. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!