Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár tipp, ami mindig legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár tipp, ami mindig legyen a fejemben, ha nővel beszélgetek?

Figyelt kérdés
Férfi szemszögből.
2015. aug. 11. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt nagyon tudják értékelni, ha megjegyzel valami apró dolgot (pl hogy lila volt a körme múltkor, vagy a legjobb barátnőit hogy hívják) és megemlíted, hogy igen, múltkor mondtad, hogy..., vagy láttam, hogy...

Ilyenkor megjegyzik, hogy milyen figyelmes vagy.

20/L

2015. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem pont az a lényege egy kapcsolatnak, hogy őszinte legyek? Miért baj az, ha én azt mondom, hogy ez engem nem érdekel. Sőt, szerintem a férfiak többségét nem is, és a nők leginkább magukért és a többi nőért csinálják ezt.
2015. aug. 11. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:

hazudj, és adj kitérő választ


ha megkérdezi mi a munkád, akkor ne mondd el konkrétan, hogy Xy-on cégnél vagy raktáros/mérnök/orvos/stb. Mondd hogy logisztikus vagy, vagy egészségügyis.

2015. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ész.
2015. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tárcára vigyázni! :D


Just kidding.


De komolyan amúgy. Mindig. Nem csak ha nővel beszélsz.

2015. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lényeg h legyél laza és ne parázz, ne úgy ülj ott előtte mint ha ő lenne a királykisasszony, hanem egy átlagos embernek vedd, ne görcsölj rá.

lebegjen előtted: "ki f**aszt érdekel"

2015. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

- tartsd a szád, szabd szűkre a határokat, azaz ne légy túl őszinte

- ne beszélj túl sokat, arra figyelj, amit ő mond, a nők szeretik ha hallgatják őket

- érdeklődj iránta, kérdezz rá dolgokra

- ne a gyengeségeidről beszélj, hanem az erősségeidről

- ha mégis a gyengeségeidről kezdenél beszélni, akkor se merülj túl mélyen a témába

- ne játszd az alfahímet, ne feszíts, ne vagánykodj látványosan, a legtöbb nő csak mosolyog az ilyesmin

- légy humoros, amennyire tőled telik, és főleg mosolyog és nevess az ő viccein, már ha legalább kicsit humorosak...

- sose felejtsd el, hogy te vagy az erősebb nem

- ha csak nem a barátnője akarsz lenni, akkor ne is viselkedj úgy


Ha ezeket már eddig is tudtat, akkor nem szóltam semmit.

2015. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez a szlogenem, ami MINDIG a szemem előtt lebeg:

"Aki másoknak akar megfelelni, az lemond arról, hogy önmagáért szeressék."

2015. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem azt is, hogy nekem bejött!
2015. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A párom is ilyen vis a nőcis dolgok nem érdeklik, ezt meg is mondta, mint pl. receptek, milyen legyen a körmöm, mert neki úgy is tetszik, ha nem festem ki és úgy is, ha igen, de ezzel nekem semmi gondom, megértem és el is fogadom. Így ezzel nem traktálom.

N

2015. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!