Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy valamit nem értek lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy valamit nem értek lányok kiszokták általában írni, hogy milyen szemetek pasik nincs egyáltalán rendes pasi stb. de azé mikor beszélgetek velük látom rajtuk a gőgöt és a beképzeltséget. Tisztelet a kivételnek de abban ha egyáltalán már van olyan?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs,te csak a lelki szemetes lehetsz náluk , pasi szinten sem vagy ,ha ilyen témákat osztanak meg veled.
2015. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mért mond már meg kedves válaszoló mé nem vagyok pasi szinten mond már meg ? Azé mert próbálok emberekkel beszélgetni és egyből én vagyok a szemét ?
2015. jún. 4. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebben logikát aligha érdemes keresni. Mondanak valamit, aztán az ellenkezője valósul meg.

Egyébként az is veszélyes, ha kedves, aranyos vagy, megértő, meg minden olyan tulajdonság, amitől már szentté is avathatnak, akkor meg a barátzónába kerülsz.

Te is jól tudod, hogy bunkózni kell velük, ha valamit el akarsz érni.

2015. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt észre is vettem és szégyen.....
2015. jún. 4. 23:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudod, az ember azt lát bele mások viselkedésébe, amit csak akar, és egyáltalán nem biztos, hogy igaza van. Te valamiért ilyennek látod a nőket, és ez rendszerint önbeteljesítő jóslattá szokott válni.

Ha kedvesnek, aranyosnak, közvetlennek, barátságosnak látnád őket (és úgy is kezelnéd őket), akkor olyanok lennének.

2015. jún. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Egy valamit nem értek lányok kiszokták általában írni, hogy milyen szemetek pasik nincs egyáltalán rendes pasi stb. de azé mikor beszélgetek velük látom rajtuk a gőgöt és a beképzeltséget."


Azokkal a lányokkal szoktál személyesen beszélgetni, akik kiírják azokat a kérdéseket?

2015. jún. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!