Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vállal fel a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vállal fel a barátnőm mások előtt. Előtte fordítva érezte ő így. Vége a kapcsolatnak? Esetleg megcsal?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,akit nagyon szeretek.


9 hónapja ismerem, de csak 7 hónapja mondtuk ki, hogy járunk. Komoly kapcsolatról volt szó, utazással, igazi szerelmes élményekkel. Olyan szavakat, öleléseket, tetteket, és ragaszkodást kaptam tőle, amit minden férfi megirigyelhet.


Sajnos a lány nehezen fogadja el magát, pedig gyönyörű és okos. Én mindenben támogattam, ami elősegítheti önbizalmának visszaszerzésében, és háláját tudtomra is adta, amitől értékesnek éreztem magam.


Eleinte azt éreztem, nem vállalom fel őt, számomra nehezen érthető okokból. Próbáltam a lehető legfontosabbnak érezni és éreztetni Őt, így talán sikerült a dolog.


Azonban nyárra távol kerültünk egymástól az egyetemi szünet miatt, kb. 150 kilométerre. Nekem ez nem távolság, mindennap megtenném az utat a mosolyáért. Ő azonban nem lelkesedik a találkozásért.

Azóta nem érzem a szeretetét. Mindketten nagyon sokat dolgozunk, hogy megfelelően támogatva legyen a közös jövőnk. Meg is beszéltük, hogy szeptembertől összeköltözünk.

Sajnos a ragaszkodása egyik hétről a másikra lecsökkent kb. 1-2 hete, és azt érzem, nem vállal fel mások előtt.

Korábban már beszéltünk a fent említett összeköltözésről, gyűrűről, gyerkekekről. Ez megszűnt.

Valahogy tudat alatt érzem, hogy szeret, de nem vállal fel mások előtt. Korábban bemutatott a családjának, lelkesen mesélt rólam a barátnőinek.

Jelenleg a munkahelyén két férfi is csapja neki a szelet, amiről mindig beszámol nekem. Van egy másik srác, akivel bulikban szokott véletlenül összefutni. Egyik hím sem tud a létezésemről. Nem beszél arról, hogy ő foglalt. Facebook kapcsolati kiírásról hallani sem szeretne. Kb. két hete jelezte, úgy érzi, nagyon sokat változott, és ne mondjuk azt, hogy járunk, csak szeressük egymást úgy mint rég.


Szeretem ezt a lányt, és nem akarom elveszíteni. Sokszor mondja, hogy szeret, hiányzom, és olyan támasz vagyok neki, és úgy kezelem Őt, mint még senki sem. Azonban jelen pillanatban az utolsó három hétben átlaga szerint egyszer voltunk egymáséi és egyszer találkoztunk két órára más alkalommal.


Menthető a dolog?


Szeretem Őt, és sajnos mindig ezen a dolgon kattogok. És nem érzem értékesnek magam így én sem :(


2015. aug. 12. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a történet nem hangzik túl bíztatóan számodra. Úgy tűnik, eltávolodott, elhidegült tőled, megváltoztak az érzelmei. Sajnos ez minden kapcsolatban benne van. Egyelőre nem tudja eldönteni, hogy szakítson-e veled, mert élvezi azt a lelki támoga, amit byújtasz neki. Testileg azonban már nem kellesz neki. Az, hogy nem jelzi a hozzá közeledőknek, hogy foglalt, mindennél többet mond. Sajnálom.
2015. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom. Sajnos ha nem mondja masoknak, hogy foglalt, azt azert teszi, hogy nyitva hagyja a kaput masok elott, akik esetleg probalkoznanak.. A "ne mondjuk azt, hogy járunk, csak szeressük egymást úgy mint rég" nagyon sokat elarul. Az is lehet, hogy mar van kiszemeltje is. Plane, ha ilyen hirtelen csokkent az erdeklodese, ez nagyon rossz jel.


En leulnek vele beszelni errol, bar siman lehet, hogy tagadna mindent es ellened forditana a szituaciot, aztan meg te lennel a feltekeny barom. Sajnos a jelekbol azt latom, hogy bizony nem sok gerinc szorult bele :(


Igy viszont benned meglesz a tudat, hogy legalabb te mindent megtettel.. Kitartast kivanok, akarmi is lesz a vegeredmeny.

2015. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Akkor nem értem, miért nem szakít. És miért mondja, hogy szeret, és jó velem. Csak alkalmat nem ad rá.

2015. aug. 12. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig borítékolható a szakítás ,benne van a levegőben ,csak még sajnál téged és a szép együttöltött időt ,tudja ő hogy értékes vagy ezt nem csak úgy mondja .Próbálja magát győzködni ,hogy vam még remény.Sajnos megváltoztak az érzései és erről sem te ,sem ő nem tehet.
2015. aug. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:

Ennek itt a vége és jobban tennéd ha te mondanád ki, új környezetbe került, már mások szédítik és ő hajlik rá! Miért nem mondja ki? Azért mert mint mondtad te a támasza vagy, a pasijából átmész szépen barát zónába, hozzád még szaladhat ha olyan gondja van, te lettél a tartalék. Csak magadat fogod alázni ha folytatod vele, a végén majd lekoptat ha nyerő pozícióba kerül, jó eséllyel meg is csal. Nincs értelme, higyj nekem, van tapasztalatom ebben. Akkor fog veled szakítani ha már biztosan összejött az új kannal! Ha kiadod az útját még nyerhetsz, mert az sokkolni fogja kicsit és lehet átértékeli a dolgait.

28F

2015. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!