Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtilthatja a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtilthatja a barátom, hogy vásároljak?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a Lancôme La Vie Est Le Belle illata, de a barátom elmondása szerint nem viseli el, és ha megveszem, akkor nem használhatom, mert szerinte ez pacsuli.


Férfiak, nektek sem jön be, ha parfümöt használ a barátnőtök?


2015. aug. 12. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi általában meg szoktuk beszélni, hogy olyan illatot válasszon ami mindkettőnknek tetszik. Amúgy nekem bejon, ha parfümöt használ.
2015. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Ha gyökér vagy, akkor igen. Ha kiállsz magadért, akkor nem.
2015. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Döntsd el, hogy kinek akarsz tetszeni, magadnak, vagy a barátodnak és tégy belátásod szerint.


Nekem nem tilthatná meg, azt csinálok, az veszek, amit akarok a saját pénzemen.

2015. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát van egy par "illat" amit nem szeretek és egy idő utan szóvá is tenném,de abba nem szóljat bele hogy mit vegyél.
2015. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, ha használ valamit. Nagyjából bármit.


De ha neki annyira nem tetszik pont az az egy típus, akkor miért nem választasz egy másikat?


Teljesen mindegy, hogy megtilthatja vagy nem. Nem ez a lényeg, hanem hogy rühelli majd. De ha te leszarod, hogy visszataszító illatod van a barátod számára, akkor nyugodtan hordjad. Csak mit akarsz ezzel elárni?

2015. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem ez tetszik, nem tehetek róla. Ha ahygom, hogy ő válassza ki, nekem nem fog tetszeni, az miért jobb?
2015. aug. 12. 20:46
 7/15 A kérdező kommentje:
Neki kb semmi nem tetszik, ami nekem, mert neki csak a friss illatok tetszenek
2015. aug. 12. 20:47
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Jó akaratos egy nő lehetsz. Ha nem vagy képes megbeszélni a pároddal, hogy milyen parfümöt vegyél, akkor ne csodálkozz, ha nem fog neki tetszeni. Gondolom te sem örülnél neki, ha magára kenne valami büdöset és úgy ölelgetne.
2015. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Nekem ez tetszik, nem tehetek róla."


Neki meg ez nem tetszik, és ugyanúgy nem tehet róla.


Valószínűleg valamilyen rossz emléke kapcsolódik ezekhez az illatokhoz, mégha nem is tudja a konkrét esetet felidézni (annál veszélyesebb a dolog). Ha ilyen illatot hordasz, akkor a rossz emlékeket hozzád is kötni fogja. Az illatoknak nagyon erős hatása van egy kapcsolatra. Nem túl jó perspektíva.


Ha szerencséd van, akkor átrendeződik az agyában az egész, és hozzád kötődő jó élmények felülírják a régi rosszat.

2015. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a parfümöt egy nőn. Leginkább az édeskés, fűszeresebb illatvilággal rendelkezőket. De tök durva, hogy míg egyik nőn ugyanaz a parfüm teljesen más illatot eredményez, a másikon is totál mást. Szóval csínján kell bánni a választással.
2015. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!