Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődtem meg? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg? Ti mit reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Van egy baráti társaságunk, 7-8 fős. Fontos volt a tegnapi nap, az egyik srác szülinapja volt és nekünk 1. éves évfordulónk a barátommal. (aki szintén ebbe a társaságba tartozik) Ezért tegnap este elmentünk Deákra, iszogatni, ilyenek.

Az egyik legjobb barátnőm (ő is társaságos) két napja szakított a pasijával, szóval maga alatt van, meg ilyenek, nem is akart ma jönni, de meggyőztem hogy jöjjön, jó lesz.

Oké, nem volt semmi gond az elején, viszont a barátnőm egyre feltűnőbben kezdett "szenvedni" (megértem, hogy fáj neki a dolog, de néha láttam rajta, hogy már rájátszik a szenvedésre). Mindenki mondogatta neki, hogy fel a fejjel meg hasonlók, mire az egyik srác felpattant, és mondta neki, hogy gyere, sétaljunk. Az a srác az én barátom volt. Kicsit szívenütött, de mivel jóban vannak, gondoltam, oké, dumáljanak, a barátom jól bánik az emberekkel, blablabla. Aha. Másfél óra után jöttek elő, visszaültek közénk, a barátom többször is átkarolta a barátnőmet, néha megpuszilta, stb. Velem annyira sem foglalkozott, hogy egyszer is rámnézett volna. (ismétlem, ma van az egyéves évfordulónk) Kb 1 óra után a barátnőm megint elkezdett "szenvedni" (műkönnyek, antiszockodás, nem csinált semmit, csak szipogott, és szorongatta a barátom kezét, meg fúrta a fejét a mellkasába. Én is többször odamentem hozzá, meg mindenki, hogy semmi baj meg hasonlók, de érdekes módon csak egy emberre figyelt...), persze a barátom rögtön ugrott is. Megint elandalogtak tőlünk, egymást átkarolva. Miután fél óra múlva sem jöttek elő, felálltam és hazamentem. Ennek 12 órája kb, se a barátom, se a barátnőm még egy üzenetet sem küldött, hogy hol vagyok vagy valami. Pedig gondolom feltűnt nekik.

Rohadtul megalázó volt, és nagyon fáj. Túlreagálom?vagy nem? És mi volt ez az egész mégis?


2015. aug. 15. 11:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
Istenem ,te jól beválasztottál a pasidba meg a barátnődbe:D
2015. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szia ,hát furcsa ,mert ott köztetek is meg lehetett volna vigasztalni ,nem órákra kettesben eltünni, én arra gondolok hogy másképp is vigasztalta , és azóta fel sem hiv ,,,,, de ez csak az én véleményem,,,
2015. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A helyedben szakitanek vele. Ha nem is csalt meg eddig majd meg fog..
2015. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Gec.iseg volt a reszerol, szerintem ott mas is tortent, tuti elcsattant 1-2 csok, de lehet tobb is.
2015. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem is értem, hogy mi volt ez, a barátnőmmel lassan négy éve töretlen a kapcsolatunk, mindent elmondok neki, bármikor számíthatok rá. És a barátom sem ezt a viselkedést mutatta eddig.
2015. aug. 15. 11:45
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha nem is volt szex, ez veled szemben olyan szintű tapintatlanság, bunkóság!

Amikor másodjára elindultak. Mondtam volna hogy egy pillanat! Azután faarccal gratuláltam volna nekik!

2015. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek, egyszerre 2 számodra fontos ember tesz ilyet veled.


Szerintem jogos a sértődésed.

2015. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Leírod nekünk mi történt ezek után?
2015. aug. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Beszéltem az egyik lánnyal, aki szintén ott volt, aztmondta, többször már nem mentek el, viszont ugyanazt csinálták, amit az én szemem előtt is, majd mikor mindenki hazament, ők együtt mentek, egyirányba. Ami azért is érdekes, mert a barátnőm az Oktogonnál lakik, a barátom meg GYÖMRŐN.

Ja, amúgy még mindig nem kerestek.

2015. aug. 16. 00:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Hallod ez azért nagyon durva... El se hiszem. Komolyan már én is felidegestem! De voltak itt már valami előzmények? Mármint barátoddal milyen volt eddig a kapcsolatod?
2015. aug. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!