Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak a barátomnak szülina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Mit tudnátok ajánlani hogy mit vegyek vagy mit csináljak neki születésnapjára?? Mindene meg van neki ezért nem tudom mit adjak neki ??? Jó lenne ha valaki tudna segíteni ???!! Lehet inkább csinálnom kéne neki valamit ??? Mit gondoltok tud valaki ötleteket adni ??? :) Köszönöm előre ??!! :) *-*
2015. aug. 16. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyomtass ki egy közös fényképeteket, vegyél egy képkeretet, és te magad 'díszíts' ki. :) ( mármint a képkeretet.) én már 2szer csináltam ilyet az uracskámnak, és nagyon örült neki. :))
2015. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
zsíros kenyeret hagymával
2015. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezzel en is gondba vagyok.Ha esetleg dohanyzik akkor vegyel egy olyan kis ongyujtot es graviroztasd bele a datumot /neveket stb.lehet rossz otlet de na :D
2015. aug. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!