Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit vegyek a barátomnak kb 2hete vagyunk együtt és nem tudom hogy mit vegyek neki a szülinapjára, ötlet?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
mi kb egy hónapja voltunk együtt, amikor a 17. szülinapom volt, a barátom ilyen félszívecskés medált adott nekem, aminek a másik fele nála van/volt. szerintem ez nagyon jó ajándék volt, nagyon örültem neki, szerintem ő is örülne :)
2015. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont igy voltam. Friss kapcsolat, nem kell semmi nagy dolog. Amúgy is az első ajándék lehet valami kis cuki akármi.

Vegyél egy parfümöt és egy raffaellot.

2015. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm ez jó ötlet:)
2015. jan. 27. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Te ismered, mi még azt sem tudjuk milyen nemű. :)

Én például utálom a szívecskés párnákat, bögréket, neves törölközőt, gyertyát és egyéb porfogó kacatokat. Vegyél egy tábla Milkát, azzal csak nem teszel rosszat. 2 hét után meg nem is hiszem, hogy elvárna valami nagyobb ajándékot. :)

2015. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki psp-t! Használtan 12-13 ezer!
2015. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ültess GPS-t a seggébe és a tiédbe is, így mindig tudjátok, merre jár kedvesetek
2015. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!