Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ellaposíthat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ellaposíthat egy párkapcsolatot, ha az egyik félnek kevésbé pörgős, egyhangú, unalmasnak tűnő hobbijai vannak?

Figyelt kérdés

A nők szemében — úgy érzem — az az igazi férfi (mármint a "hobbi" tényezőt számítva), akinek valami vagány, menő érdeklődési köre akad, amikre igazán büszke lehet még egy nő is, hogy a hapsija ilyen különleges elfoglaltságban leli örömét. Például a motorozás, valamilyen kaszkadőrmutatványokat igénylő extrém sport, golfozás, rali, paintball stb.


Viszont sok olyan srác létezik, akik vagy nem engedhetik meg maguknak, vagy csak egyszerűen nem érdekli őket az, hogy 6000 méter magasból tandemugrást végezzenek, vagy hogy kékre-zöldre veressék magukat vadvízi evezés közben.


Konkrétan az én elfoglaltságaim sem sorolhatók túlságosan az extrém sportok körébe. Nem hinném, hogy egy nő érdeklődését annyira felkeltené, ha arról számolnék be, hogy sikerült a garázsban összebütykölnöm egy kovácsoltvas fűszerpolcot, vagy PHP-ban végre összehozni egy bonyolultabb kódsort.


A hobbi jobb esetben nyilvánvalóan kitölti az ember "maradék", szabadon felhasználható idejét, s ezekről órákon keresztül képes beszélni, de ezek nem olyan elfoglaltságok, amikre egy nő olyan marhára kíváncsi lenne.


Ha van "lapos" érdeklődési köröd, amire szeretsz sok időt áldozni, azt hogy tálalod, hogy tálalnád egy nőnek? Elvégre is semmi lenyűgöző nincs abban, ha valaki rájön, hogy hogyan kell PHP-ban objektumokat kezelni, vagy hogyan kell SVG képeket szerkeszteni, vagy éppen hogyan kell a műhelyben vékony profilokat hegeszteni.


2015. aug. 17. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond,ha nem akarsz órákig mesélni erről egy lánynak.Figyeld a reakcióit,hogy mennyire kíváncsi rá,ha nem nagyon akkor ne nagyon mesélj erről,ha nagyon akkor lehet mesélgetni róla.Beszéd témának ezen kívűl is kell lennie,gondolom.
2015. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy emiatt laposodik el egy kapcsolat, hacsak ezt az "unalmas" hobbit nem a szabadideje minden pillanatában űzi, elvéve ezzel az időt attól, hogy a másikkal foglalkozzon.

Az én párom a számítógépes játékokat szereti, de szinte az összes ismerős srác. Amit én eléggé unalmasnak találok, nem is szoktam játszani. A mi kapcsolatunk sem laposodott el emiatt, mint ahogy tudtommal a többieké sem.

2015. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi baj, Én sem rajongok az efféle tevékenységekért. Szeretek rajzolni, gépezni...nem is tudom akármit. Egyszóval le tudom magam kötni. Szívesen meghallgatom azokat a dolgokat amik a páromat foglalkoztatják, és a saját ismereteim szerint hozzá is szólok akár érdemben is.
2015. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne viccelj! Kovácsoltvas fűszerpolc?! Az de jól nézhet ki!

A férjemet sajna ez nem érdekli annyira, ő a roncs motorját bütyköli, két éve megvan, de még nem futott 10km-nél többet. :)

A másik érdeklődési körödről fogalmam sincs, hogy mi.

Az általad felsorolt "férfias hobbiktól" a hideg kiráz.

2015. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Ha a hobbi mellett el tudod tartani a csajt, van rá időd, hogy udvaribolond, latin szerető, védelmező macsó és mintaapuka is legyél egyidejűleg, miközben a Maldív-szigetekről szelfizgettek a barátnőinek, akkor talán nem tesz lapátra amíg meg nem jelenik egy még jobb alfa hím.
2015. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ha valaki ilyeneket vár el, azzal eleve nem kell összejönni bármilyen jó is a dudája, mert eleve halálra ítélt a kapcsolat. Olyat kell keresni, akivel legalább részben hasonló az érdeklődési körötök, máris könnyebben összecsiszolódtok.
2015. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 aladar12 ***** válasza:

olyan, hogy unalmas hobbi nagyon nincs. talán a bélyeggyűjtés és társai.

ha elmondod, hogy miért szereted, hogy miért érdekes számodra a hobbid, akkor azzal máris érdekessé tetted. persze ehhez olyan ember is kell, akit te is érdekelsz. sőt sok csaj szereti, ha a férfi tud bütykölni és ha valami elromlik a ház körül meg tudja javítani.

2015. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem pl. lenyűgöz, ha ért a pasim a számítógéphez, mert én speciel azzal is képes vagyok tönkrevágni, hogy megnyomom a bekapcsológombot... :D És akkor nem árt, ha van valaki, aki megszereli. ^_^


Viccet félretéve, volt párom, akinek a programozás volt a hobbija. Általában egy kukkot sem értettem belőle, hogy mit magyaráz, de olyan büszkén adta elő, hogy épp mit alkotott, hogy már azért öröm volt hallgatni, hogy milyen lelkes. :D

Aztán simán belevont engem is. Pl. játékot akar programozni, én imádok rajzolni, aztán egy idő után az én rajzaimmal kísérletezett 3D-ben, hogy majd azokat használja... És a fura kockahobbija máris közös ténykedés lett. ;)

2015. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eleve úgy van, hogy az ember hobbija a sajátja, nem kell, hogy közös legyen! Nekünk a párommal teljesen eltérő hobbijaink vannak, egymáséhoz nem sokat tudunk hozzászólni, maximum meghallgatjuk egymást.

Vannak viszont közös pontok, tevékenységek, és ez a lényeg, nem az, hogy a saját szabadidőnket mivel töltjük.

2015. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!