Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Barátnőm új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátnőm új fickója megijedt tőlem, és most volt barátnőm is haragszik rám?

Figyelt kérdés
Nagyon rámszállt a gyerek, nem értem, hogy miért, volt barátnőmmel nem tartom már a kapcsolatot, de elszakadt a cérna, és kicsit be tudok durvulni ilyenkor, és azt mondtam neki, ha csak még egyszer is hozzámszólsz, addig foglak kaszabolni és darabolni, amíg az anyád sem ismer rád, elővettem a késem, és megvágtam a felkarját. Csak felületi sérülés, de eléggé betojt. Tudom, kissé meggondolatlan cselekedet volt, de már nagyon elegem volt belőle.
2015. aug. 17. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor most te vagy a mumus? Ha ha ha.....
2015. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a kerdes komoly? Jogosan haragszanak. Te egy agressziv allat vagy aki fel sem fogja a tette sulyossagat. Mar magaban az hogy kest hordasz, nagyon gaz. Ha nem tudsz magadon uralkodni vagdosd magadat, azzal senkinek nem artasz es elobb utobb tuti lenyugszol.
2015. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Micsoda nyuszi ez a srác. Egy kis késelés szinte hagyomány magyarországon.
2015. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kettes, nehogy gáz legyek már, amiért van nálam egy 7 centi hosszú vékony pengéjű bicska, amit eszemben sincs mások ellen felhasználni.

Tudod hányszor húzott ki engem vagy éppen mást a kakiból? :) Szereltem vele út szélén lerobbant motoromat, nyitottam vele bort, bontottam vele konzervet, készítettem vele nyársat, stb.

2015. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es nalad ok, de te ki is emelted hogy eszedben sincs masok ellen hasznalni. Es gondolom nem a zsebedben hordod. Ellenben a kerdezo nem tud uralkodni magan, ilyen ember inkabb ne hordjon kest, mert egy rosszabb napjan meg leszur valakit.
2015. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valóban nem a zsebemben, hanem az övemen egy tetszetős kis bőrtokban :D


Amúgy a többiben igazad van, aki nem tud uralkodni magán, tényleg ne hordjon fegyverként is haszálható tárgyat.

2015. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!