Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nalamnal alacsonyabb fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nalamnal alacsonyabb fiu tetszik, de elegge zavar mindkettonket. Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

En kb 176 cm magas vgyok o 174 mondott de elobe sokszor olyan mintha 5 cm is lenne koztunk...

Mindkettonket zavar, viszont tulsagosan megkedveltuk egymast..nagyon passzolunk de ezt az egyetlen dolgot nem tudjuk elfogadni..

Ti bele mennetek?(mennyi amugy a magassag ami meg elfogadhato).l/18(en vagyok a magasabb)



2015. aug. 19. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%

Inkább gyere össze velem. 202cm magas vagyok.:)


22/F

2015. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
ha zavar titeket akkor hagyjátok a fenébe! a "nők" meg a magasság örök probléma nálatok
2015. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Én is azt akartam mondani majdnem, amit az első.


Ne foglalkozz a nálad kisebbekkel. Én 197 cm vagyok. Nem azt mondom hogy gyere össze velem, csak hogy inkább a magasabb férfiak érdekeljenek.

2015. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

3: Miért te akarod meghatározni, hogy kik tetsszenek neki?


Kérdező: Nálam ez biztos nem lenne kizáró ok, főleg hogy csak 2 centi a különbség, ami nem sok. De a ti döntésetek.

2015. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem hagynám ott 2cm miatt, felvesz egy kicsikét magasabb talpú cipőket, te meg balerinaszerűségekbe járj és már el is tűnt az a 2cm ;)

de szerintem nem a magasság számít, hanem, hogy szeretitek e egymást, ha meg a magasság miatt nem jöttök össze, akkor meg nem is volt igazi a szerelem...

2015. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ha, csak ez a baj...

udvarolj magasabb pasinak.

2015. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem meg nem hozzad valo keres magadnak
2015. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
En lany vagyok de jarj massal es ne beszelges foglalt pasikal
2015. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Itt a zavaro tenyezo nem a magadsag hanem h foglaltfizval ne foglalkozz az a gusztustalan
2015. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
És pontosan ezért gondolják a nokrol, hogy felszínesek... 2cm ? most ez komolyan probléma? Párom kb 10 cmvel alacsonyabb nálam és soha, ismétlem soha nem zavart ilyen dolog, ha máshol megvan az osszhang.
2015. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!