Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem áll szóba velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem áll szóba velem. Mit tehetek ez ellen? (TÖBB LENT)

Figyelt kérdés

Tegnap a lábam hámlott,s egy kemény bőrdarabka megmaradt az ujjaim között,s ezt elfelejtve filmeztünk egy jót. Ebben annyi a bökkenő,utána megvadult,nekem esett (értsd jól) s bírkózni kezdtünk,s a kis bőrdarabka levegőbe került,melyet egy hirtelen ötlettől vezérelve lenyomtam a torkán. 2 perc fuldoklás után felköhögte,s sírt. Nagyon berágott rám,s valahogy ki akarom engesztelni,bármi áron... elvonási tüneteim vannak...

Mit tennétek ti az én helyemben,hogy elfelejtse,megbékéljen?!

24/F



2015. aug. 19. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk egy bocsanat keres Jo otlet lenne. Vidd El valahova es legyel romantikus. Legkozelebb meg nezz meg vele egy olyan filmet mosolyogva amit imad te viszont utalsz. Lassa,hogy figyelmes es romantikus vagy nem Pedig egy taho

18/L

2015. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
BD-SM LVL 99
2015. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lenyomtad a torkán? 0.o
2015. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora troll vagy b+ :D
2015. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a lányt és örülj, hogy nem lett belőle tragádia. Nagyon megaláztad, ne várdd, hogy jó pofit vágjon ehhez.Ez rosszul sült el.Tanulj belőle és legközelebb több tisztelettel legyél a barátnőddel ha azt szeretnéd , hogy ne hagyjon el.
2015. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a volt barátnőd?
2015. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem válunk el szerencsére... Csak azóta alig áll velem szóba,és le is köpdös... szerintem megkérem,ő is csinálja meg velem ugyan ezt... Próbáltam már mindennel,vittem neki virágokat, ezt azt rejtett ajándékokat rejtettem el náluk,üzeneteket,de szerintem meg sem találta.. és 23 éves a barátnőm, BDSM-et néha szoktunk nézni,vagyis néztünk,onnan eredhetett ez...
2015. aug. 21. 19:50
 8/15 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy ne.Mert ebből már csak a bosszú lesz.Már most visszaaláz téged.Ilyenkor már nem szabad semmiképpen randizni vele.Tehát nem tud már szeretni, mert aki szeret az ilyet nem tesz. Ne találkozz vele. Az ideális korkülönbség meg 3-6 év általában.Ennyivel legyen nálad fiatalabb a lány.
2015. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ő is átjött szó nélkül,nem lakunk messze egymástól szerencsére. Nem fogunk elválni ez miatt, voltak ennél ezerszer nagyobb problémáink az életben/tel amit megoldottunk,csupán ez külön eset, eseményileg nem hasonlítható egyikhez sem...
2015. aug. 21. 20:50
 10/15 anonim válasza:
Ajánld fel neki, hogy Ő válsszon neked büntetést és te megteszed a kedvéért -mert meg is érdemled!
2015. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!