Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te kifizetnéd a párodnak?

Figyelt kérdés

A barátomnak új szemüvegre lenne szüksége, ami viszont nagyon drága, a keresete fele (100 ezer). Én valamivel jobban keresek, az összeg a bevételem harmada, ennyit teszek tisztàn félre havonta.

A barátom már sok mindent tett értem (nem anyagi, mivel ugye én keresek jobban, nem szorulok rá. Viszont mindenben segít, elég csak megemlítenem. Pl mondtam, hogy zenét szeretnék tanulni, erre beállított egy szintetizátorral, hogy holnaptól ö tanít).

Felajánlottam neki, hogy kifizetem neki a szemüveget, nekem nem nagy érvágás (plusszba hozzájutottam pont 100 ezerhez, amire nem is számítottam, így nem visz mínuszba a kiadás, max kevesebb ruhát veszek), de mindenki szerint hülye vagyok.


Tényleg?


22N, 28F, 2 éve együtt


2015. aug. 19. 20:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nagyon jó fej vagy. A "mindenki" rosszindulatú.
2015. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 kolosszus22 ***** válasza:
0%
22 évesen elég jól keresel azért...
2015. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Tégy belátásod szerint.
2015. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Egy két éves kapcsolatban nehogymár kívülről mondják meg, hogy mivel ajándékozhatod meg a barátod, és mivel nem... ha megteheted, tedd szerintem.
2015. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
39%
Miért lennél hülye?!ha ilyen jó a kapcsolatotok akkor biztos viszonozni fogja a szívességedet az ő lehetőségeihez képest.
2015. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
8%
ne hallgass a hülye mindenkire, ha komoly kapcsolat, úgy is közös lesz minden később
2015. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
én ha olyan helyzetben lennék mint te minden további nélkül. Szerintem ez egy nagyon szép gesztus lenne. Ez egy jól működő párkapcsolatban nem téma szerintem. Esetleg annyi, hogy nem e fogja magát ő emiatt kicsit rosszul érezni, de az írásod alapján az jön le, hogy nem buta és tisztába van a dolgokkal és ha nem is anyagilag de próbál csúnya szóval törleszteni. :) aranyos vagy
2015. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

Ezek alapján semmi nem szól mellette, ha a kapcsolat is komoly.

25L

2015. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%
bocsi, ellene!:)
2015. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%
Azok az emberek talán irigyek, hogy úgy viselkedtek egymással, mint két ember, aki szereti egymást, ezért mondják ezt.
2015. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!