Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit nem tolerálsz a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nem tolerálsz a párodnak és mit nem tolerál a párod neked? Könnyen elfogadtátok egymás hibáit, vagy változtatni akartatok? Hogy sikerült? Mennyit változnál a párod kedvéért?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalat és megfigyelés alapján is észrevettem, hogy egy párkapcsolatban igen eltérô elvárások vannak, ebbôl persze konfliktusok, viták lesznek, amit a feleknek meg kell oldaniuk együtt, pl: Kompromisszumot kötni vagy egyszerûen behódolni a másiknak. Az utóbbi esetttel kapcsolatban fôleg az érdekelne, meddig mennétek el, elviselnétek-e például, ha olyan hibákon kéne változtatnotok, amikrôl nem tehettek.. mennyire tartjátok jogosnak azt, ha a párotok folyamatosan változtatásokra bírna? Bocsi a rengeteg kérdésért, remélem sikerül kiigazodni rajta.. Örömmel fogadom az egyedi véleményeket és a rengeteg betût!! (kort, nemet is kérnék ) :)
2015. júl. 5. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs barátnőm, de nincsenek hatalmas elvárásaim. Talán a hisztit, a trehányságot, végtelen lustaságot, túlzott nárcizmusra való hajlamot, affektálást, gyakorlatiatlanságot és a hazudozást nem tolerálom. A többi csiszolható.
2015. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű: nem választanék olyat társnak, akinek számomra elviselhetetlen tulajdonságai, szokásai vannak, mert abból sok jó nem sül ki, ezt már tapasztaltam.

Persze apróbb nézetkülönbségek akadhatnak, de mivel ezek nem létfontosságúak, ezért akár szívesen engedek is, vagy törekszem a mindkét fél által elfogadható megoldás megtalálására. Ugyanezt várom el a társamtól is: ha meg akar változtatni, akkor miért jön össze velem?

2015. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit én nehezebben tolerálok neki, az az önfejűsége, akaratossága. Amit ő nehezen tolerál nekem, a túlzott bizonytalanságom, félénkségem.

Mivel nagyon szeretjük egymást és nagyon jól kijövünk, együtt tudunk működni, egyrészt toleráljuk egymásnak, másrészt igyekszünk valamennyire jobb irányba is változni, bár ez nem könnyű.

36/N

2015. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehezen tolerálom a párom lassú reakcióit. Én elég pörgős vagyok, ő kimért megfontolt. Néha teljesen kiakadok, hogy szólok valamiért vagy kérek valamit és fél óra mire lereagálja és megmozdul. Mentségére mindig segít es nagyon jól kiegészítjük egymást. Én túl aggodalmaskodó vagyok szerinte és állandóan kombinálok, de sokat fejlődtem ezen a téren. Nagyobb dolgokban nem hiszem, hogy egészséges változtatni magunkon egy kapcsolat miatt, mert én pont azért szeretem a páromat amilyen, és remélem ő is engem hasonlóképpen. Alakulgattunk, csiszolódtunk mi is egymas apró dolgaihoz, de én eddig nem vettem észre, hogy komolyabb szinten bárki is behódolt volna nálunk pedig 5 éve tart. Ha olyan van megbeszéljünkes toleráljuk. Volt olyan kapcsolatom ahol egyfolytában nekem kellett az akaratomat háttérbe szorítani a közös érdek miatt, de bebizonyosodott (igaz majd 8 év kellett hozza) hogy ez nem az IGAZI. 34N
2015. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat, jó olvasni ezt a 'sok' megfontolt embert. Ez szerintem is így működik/működne
2015. júl. 6. 00:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit én tolerálok nehezen tőle:

- pepecselős. - nagyon jól főz, szeret is, de nézni egyszerűen NEM bírom. Körülményes, lassú stb. Én nagyon nem ilyen vagyok, úgyhogy, ha főz, akkor úgy teszi, hogy nekem az meglepi legyen :D

- telefonban néha nem artikulál

- anyukáját minden nap meghatározott időben fel kell hívni. Bárhol vagyunk, az időpont fix. Ez pl. egy romantikus éttermezésnél vagy andalgásnál különösen zavaró tud lenni ( főleg, hogy anyósom hiába egy tündér, roppant jó beszélőkével áldotta meg az ég)

- mérnök és munkavédelmi cipőben van hosszú órákat naponta- büdös a lába :D jó, ezt mindig elpoénkodjuk. :D

( - takarítás- 2 porszem van a szőnyegen? uram és parancsolóm "rávetődik" a porszívóra)



Amit ő nehezen tolerál bennem:

- sokáig tűröm, érlelem a sérelmeket aztán BAMM, az agyam eldurran - birkatürelmű, kedves nőszemélyből ilyenkor 0,3 mp alatt Hannibal Lecterré válok.

( jó, az hozzá tartozik, hogy kb 5 perc neszóljhozzám után újra békés vagyok)

- rosszabb napjaimon mini hisztikre is képes vagyok

- piperecuccok..piperecuccok mindenfelé.

- idegeskedős vagyok. Utazunk valahova, akkor érzem jól magam, ha az indulás előtt minimum 40-60 perccel készen vagyunk ( párom szerint elég, ha épp odaérünk időben.. na ez az, amivel fúúú..egymás agyára tudunk menni :D)

2015. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!