Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hinnétek a férjeteknek/párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek a férjeteknek/párotoknak vagy nem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a párom ma jelezte, hogy munka után elmegy kikapcsolódni. szokott néha a munkatársaival elmenni,egy két sörre munka után. Amikor hazajött, akkor mondta,hogy megint a volt osztálytársnőjével találkozott (aki állítólag férjezett) és nem mellesleg a régi szerelme volt.Nem szólt előre,megint csak utólag.Ez tudomásom szerint a 2. alkalom volt, mindkétszer 6-7 órát töltöttek együtt.Állítása szerint csak barátok és erről a csaj férje is tud. Előtte a középsuliban találkoztak utoljára, nem tartották a kapcsolatot. A férjem kereshette meg,nem tudom pontosan hogy vették fel a kapcsolatot.

Ti mit tennétek? Elhinnétek neki?

A másik kérdés, hogy más férj is csak úgy rábólint,hogy a felesége más férfival szórakozik hosszú órákat? Lehet hogy nincs is férje...

Nem tudom mire gondoljak.


2015. aug. 20. 04:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%

Nos ha megvan a bizalom akkor miért ne ?


Régi ismerősök között akik jól megérik egymást 6-7 óra nem sok csacsogásra.

2015. aug. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

A furcsa az, hogy nem szólt előre,egyik alkalommal sem hogy vele megy el.Annyit közölt, hogy kicsit megy csak el iszogatni,nem sokáig, de elvolt délután 6 órától éjjel fél 3-ig. A telefonját is kikapcsolta.

Nem voltak barátok,csak osztálytársak, meg rövid ideig "jártak". Hosszú évekig nem találkoztak,most hirtelen fontos lett a dolog. Nekem ez magas...

2015. aug. 20. 05:47
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Most én leszek a rossz, de szerintem ez több, mint iszogatás. Az én barátom sose kapcsolná ki ilyenkor a telefont, mert bármi történhetne, vagy ha csak el akarnám érni, akkor felhívhatnám. Szóval szerintem ez nem puszta iszogatás, de az a kérdés, hogy te hogy érzed? Megcsal? Szerintem azért ezt meg lehet érezni.
2015. aug. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Szerintem ha tényleg nincs semmi azzal a csajjal ,akkor az nem rajta múlik.

Normális ez a női férfi barátság,amikor eddig tojtak egymásra évekig? Más női ismerőse/barátja nincs és eddig nem is volt.És oké, találkozik egyszer két régi ismerős és megbeszélik ki hogy van. No de miért kell 1-2 hónap után a második alkalom és megint sok órára? És így...Mit lehet ennyit beszélni egy ismerőssel? Én arra gondolok, ezek rendszeresen tarthatják a kapcsolatot. Valahogy csak meg kellett beszélni a mai találkozót is. De azt nem itthon beszélte meg.

2015. aug. 20. 06:26
 5/30 anonim ***** válasza:
Együtt laktok? Mert akkor nem elfogadható, hogy nem szól, hogy tovább kimarad, mint szokott. Ez mindenképp kifogásolható, és azt jelenti, megenged magának dolgokat, amiket nem szokás...
2015. aug. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Együtt lakunk igen.Szólt hogy elmegy iszogatni, csak azt nem mondta hogy kivel.
2015. aug. 20. 06:34
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyanús lenne.Miért csak utólag mondta meg és miért kapcsolta ki a telefont?Megkérdezted?
2015. aug. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Még nem tudtam, mert tök részeg és alszik. Csak én nem tudok aludni....
2015. aug. 20. 06:58
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

A kikapcsolódás részével nincs probléma.. nekem inkább az a furcsa, hogy ha valóban így van, hogy a férjed kereshette meg, akkor miért tette? Mi volt a kiváltó oka, hogy rákeressen egy régi szerelmére a középsuliból..?

Őszintén szólva kicsit gyanús, amiket írtál.. szóval én nem feltétlen bíznék meg benne 100%-ban.

2015. aug. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki, hogy szeretned a csajt es a ferjet is megismerni. Mondd hogy menjetek el negyesben valahova. Ha rabolint, ott megfigyelheted oket. Ha nem....akkor tobb, mint valoszinu, hogy vaj van a fule mogott.
2015. aug. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!