Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után hogyan viszonyuljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogyan viszonyuljak a páromhoz?

Figyelt kérdés

Már 5 éve együtt vagyunk, augusztus 19-én jöttünk össze, így a 19-20-át évfordulóként is meg szoktuk ünnepelni, mindig megnézzük a tűzijátékot és elsétálunk arra, amerre régen randiztunk. Ez amolyan tradíció lett az évek alatt.


A rossz idő miatt nem nagyon mozdultunk, de a tűzijátékot úgy voltunk, hogy csak megnézzük. Ő előtte elment a haverjaihoz, de megbeszéltük, hogy utána jönnek hozzánk és együtt megyünk a tűzijátékra. Először az volt, hogy én fél órát vártam rájuk a hidegben, mire ők találtak egy taxit és jöttek értem. Ekkor már csak fél óra volt a tűzijátékig, én éhes is voltam, mondtam, hogy menjünk, de ők álltak egy helyben meg hülyéskedtek (whiskyztek a haveréknál), akkor én elindultam, hogy majd jönnek ha akarnak. Kb ez volt, hogy az én fejem le volt tojva, meg ideges lett a barátom mert éhes voltam, miért nem ettem otthon, meg hogy neki semmi kedve ehhez az egészhez, csak miattam van itt... A haverok elmentek venni sört, neki meg nem hoztak, annak ellenére, hogy a barátom fizette a taxi teljes árát. Mondtam, hogy menjünk közelebb, nem látszik semmi, itt nagy a tömeg, de ők meg erősködtek, hogy jó lesz az ott, aztán csak nekem lett igazam mert alig láttunk valamit az egészből. Na elegem is lett abból, hogy a barátom be volt piálva és tojt mindenre, így fogtam magam és hazamentem. Telefonon még keresett, én meg megmondtam neki, hogy ha ekkora pincsikutyája a haveroknak akik még egy rohadt sört se vennének neki azok után, hogy fizette a taxit ami elhozta a seggüket, én meg a lelkemet kiteszem érte, mindent megadok neki meg ha nincsenek ott a haverok akkor így szeret úgy imád, akkor én innentől levettem a kezem róla, egy gyufaszálat nem fogok neki keresztbe tenni.


Úgyhogy én itthon nem is csináltam semmit, nem főztem, nem takarítottam, széthagytam a cuccaimat, ahogy ő is szokta.


2015. aug. 21. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Neharagudj de szerintem ez gyerekes hozza allas. Miert ultok le es beszelitek meg ? 24l
2015. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 firefox24 válasza:
Ismerem ezt a dolgot nagyon jól !!!Ez nem gyerekes hozzá állás hanem pasi hiba .Vele is már fordult elő ilyen dolog és ezzel nagyon kell vigyázni !!!De szereintem mond meg a párodnak hogy az évfordulótokat töltsétek együtt és aznap csak veled legyen és ne mással !!!!
2015. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elmondtam ezt neki, annyit válaszolt, hogy felb_sztam azzal, hogy éhes voltam, meg nem kérte senki, hogy én fagyoskodjak és várjam őket... Nem hajlandó többet hozzáfűzni a dologhoz.
2015. aug. 21. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Bunkó a párod.. 5 év után közel sem kéne így viselkednie veled. Lehet hülyülni a haverokkal és "kanoskodni", de azért nem kell lesz---rni a másikat. Sosem bírtam megérteni az ilyen srácokat. Ez általában úgy szokott működni, ha a haveroknak van barátnő v komoly kapcsolat, akkor azok biztosan nem hagyják, hogy közberondítson. Barátod tipikusan az a fajta a baráti társaságban, aki inkább képes a barátnőjét háttérbe szorítani, hogy nehogy azt mondják róla, hogy egy papucs. (ettől függetlenül meg csicskának hívják, hogy ő áll mindent és még egy sört se vesznek neki, de mindegy, ezt ő úgysem hinné el).

Ha túl gyakoran fordul elő az ehhez hasonló incidens én azért elgondolkodnék, hogy érdemes e egy ilyen embertől akármit is várni, vagy esetleg pár év múlva nem e lesz még rosszabb a hozzállása az egészhez, mondván, hogy értsd már meg őt, hiszen milyen régóta ismered.

Ismertem egy ilyen párt, ill. benne voltam egy ilyen 4-es csapatban férjem barátja által. És nálunk a férjem barátja volt ilyen. 7 évig húzták együtt, mert a lány még sok másban is reménykedett, aztán miután látta, hogy a férjem (akkor még barátom) nem nyom hátra, nem hanyagol el az ő barátja miatt, akkor esett le neki, hogy ez így mégsem normális ezekszerint, hogy őt meg mindig félre lehet tolni. Jópárszor előfordult, hogy a férjem csak rácsörgött, hogy na, jöjjön át hozzánk sörözni (volt hogy hozzátette, hogy a barátnődet ne hozd) és nem számított, hogy a barátnőjével épp voltak valahol egyből ugrott, természetesen egyedül, és itt tökjól elvoltak, engem meg hivogatott a barátnő, hogy nem tudom e hol van a párja, mert csak úgy lelépett, a telefont kinyomogatja... Elég kellemetlen volt, nálunk ez a nagy összejárás az esküvő ill a gyerekünk születése után maradt abba.. De ezt is férjem szüntette be. Tehát még azt sem lehet mondani, hogy a barátja ráunt volna errea "csicska hopp" hívásra. Ő a mai napig is sokszor csörög, hogy nem e menne el sörözni, amire férjem annyit szokott mondani, hogy "nekem családom van ember" ....

Szóval ő ilyen típus. Nem is fog megváltozni. Rajtad a döntés, hogy meddig hagyod ezt elfajulni.

2015. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Eloszor is sajnalom ami tortent.


Masodszor pedig azt tanacsolom, kerd meg hogy uljetek le beszelgetni es mondd el neki, mit erzel.


Ha ezek utan sem latja be a hibajat akkor gondolkozz el a kapcsolatotokon. Mennyi energiat fektet bele o es Te? Igazabol nekem ugy tunik, nalatok is, mint nalunk, Te fektetsz bele tobb energiat ebbe az egeszbe.

2015. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!