Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves kapcsiban megkérdeztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves kapcsiban megkérdeztem a barátnömtöl hogy mennyire szeret. Azt mondta 95 százalék. Ez most mi akar lenni?

Figyelt kérdés
SMS ben kérdeztem.
2008. szept. 7. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy 5%-ban valami nem tetszik benned. Kérdezd meg, miért hiányzik az 5 százalék.
2008. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mondta sokszor hogy nincs bennem elég ,,élet,, ezen hogy változtassak?
2008. szept. 7. 13:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nem tudom, hogy értette, talán ő társaságibb ember, mint Te? szánd rá magad és ha ő szeretne vhová menni, ahová Te nem, tedd meg a kedvéért. Vagy próbáld jobban kényeztetni az ágyban. Sok sikert!
2008. szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vidámabb, ha erre értette. Az én exem mindig sajnálkozott valamin, semmihez nem volt kedve, olyan depis volt és alig akart eljárni bárhova is... soha semmi újat nem akart kipróbálni, mindig csak a jól bevált dolgok, ez egy idő után unalmassá válik.
2008. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Táncolni se nagyon tudok...
2008. szept. 7. 14:05
 6/10 A kérdező kommentje:
Meglehet hüje kérdés de mi vagy a horoszkópban?
2008. szept. 7. 14:07
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

A horoszkópban semmi.

De egy tánciskola jobb ötlet. Vagy akár a párod taníthat, ha vankedve hozzá.

2008. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95% az tok jo, marmint ha oszinte volt. Masreszt meg valoszinu oszinte volt, mert kulonben miert irta volna ezt, miert nem 100%-ot? ;) Szoval nyugigumi, minden rendben szerintem.
2008. szept. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem azért irta mer nem eléggé szeret?
2008. szept. 8. 15:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy lehet egy szerelmet %-ban mérni! Vagy van, vagy nincs szerelem. Ez annyira gyerekes!
2008. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!