Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti könnyen ráveszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti könnyen ráveszitek a barátnőtöket a szexre?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 11:15
 1/8 LazyJones ***** válasza:
100%
Nem kell rávennem, akarja ő magától is. Néha már szinte lerázni nehéz :)
2015. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Ezt nagyon könnyen ki lehet küszöbölni. :D

Odamész a párodhoz, és felajánlod neki a fejfájás elleni gyógyszert. Ő erre azt mondja, hogy nem kell neki, mert nem fáj a feje. Erre te közlök, hogy akkor szexeletek.

Problem? :D

2015. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Megette a fene, ha egy kapcsolatban (és gondolom, nem 10-20-30 éves házasságról van szó, de tulajdonképp ott is) az egyik félnek rá kell vennie a másikat a szexre.
2015. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is pont ezt akartam írni, hogy régen rossz, ha valakit rá kell venni... egészséges szexualitású ember magától is kívánja a szexet a párjával. Persze vannak olyan időszakok, amikor az egyik fél libidója átmenetileg csökken, de ha amúgy jó a kapcsolat, akkor némi simogatással, csókokkal, gyengédséggel pillanatok alatt fel lehet kelteni a vágyat.
2015. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Hát elmondom, hogy a nők 80%-át 1-3 év után úgy kell ösztönözni rá, maguktól sosem kezdeményeznének... 38/F
2015. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel. Sajnos a nők főleg ha már nem a kapcsolat elején vannak kezdenek "lankadni" de ilyenkor be lehet dobni valami különlegeset, mást, olyat amit eddig nem próbáltatok ki. Persze ha nem vevő rá, akkor hiába, nem lehet kierőszakolni.

Esetleg jó, ha erotikus témájú könyvet olvas, vagy néz, az is segítheti a vágyat felkelteni. De ehhez is az kell, hogy a partner AKARJON VÁLTOZTATNI.

Ha nem, keresned kell egy barátnőt:-)

2015. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem nehéz, megvan ennek a fortélya.

Én: - Na, mára végeztem a melóval, gyakoroljuk kicsit az együttizzadást!

Barátnő: - Jaj, de most nincskedvem, fáj a fejem, blab-blab-blab...

Én: - Oké, akkor Tyrianozzunk!

Barátnő: - Jó jó jó meggyőztél, szeretkezzünk...


Megy ez mint az ugatás bele a kutyába :DDD

2015. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es azért ennél nehezebb az életben...
2015. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!