Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem figyel már rám a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem figyel már rám a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én egy elég szélsőséges fickó vagyok, szóval mondhatjuk úgy, hogy tudok elég sokoldalú lenni. De most már nem figyel rám. Ha normálisan közeledek fele, hideg, ha megpróbálom valami érdekességgel meglepni, nem érdekli, ha írok neki egy dalszöveget, vagy egy verset, már gyakran el sem olvassa, ha próbálom nagyon érzelmi oldalról megközelíteni, hűvös, ha próbálom érvekkel kicsit felrázni, egyszerűen flegma, múltkor egy olyan hatalmas veszekedést rendeztem, amilyet már rég, és ez sem igazán hatott rá. Mit tegyek? Egyáltalán miért ilyen velem?
2015. aug. 23. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Vagy soha nem szeretett, vagy már nem szeret. Egy nőnél nem akkor van veszve minden, ha mérges rád, hanem ha közömbös veled. A legszomorúbb az egészben az, hogy az alapján amit írsz, te mindent megteszel... ő meg esélyt sem ad a dolognak.


Szakításra számíts a közeljövőben. Nagyon sajnálom. :(

2015. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy nő nem veszekszik veled, hanem hallgat, ott már baj van. Mit műveltél vele?
2015. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj bele, hogy a többi ember élete nem rólad, hanem őróluk szól.
2015. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1 "Vagy soha nem szeretett, vagy már nem szeret"


Ez ostobaság-

2015. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
# 4 Érvelj.
2015. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is megerősíthetem, csak akkor veszekszem, ordítok, karmolok ha fontos valaki számomra. Egy vadidegen, vagy egy kihűlt kapcsolat nem hoz lázba, nem küzdök érte.
2015. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5 Érvelek.


Attól hogy egy elefánt lelkű pasi valakit mélyen megbánt, belegyalogol a lelki világába az adott nőcinek, aki jelenleg nem szól hozzá, attól a nőci még szeretheti, csak nagyon nagyon meg van bántva-ezért hallgat. Ez a jobbik eset.


A rosszabbik, hogy a kis nőci zárja már a sorait és besokalt a pasitól.

2015. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a másik srác, akit kinézett helyetted!
2015. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legy kozombos, ne kedveskedj semmivel. Masziroztasd meg vele a hatad. Kerd meg, hogy fozzon neked vmit, amit mondasz. Ugraltasd.

Latvanyosan csetelj mas nokkel. Legyenek uj lanybarataid, akikkel talalkozol.

N

2015. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!