Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom nem hallgat meg, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom nem hallgat meg, nem tamogat, nem figyel ram. Az eszem tudja, hogy mit kene tenni, de a szivem meg probalkozna. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

2 eve vagyunk egyutt, egyutt is elunk, a huszas eveink kozepen jarunk. Nekem jelenleg tobb gondom is van, lehet emiatt vagyok erzekenyebb, de az alapveto problemak fennallnak, nem tulzom el.

Rajottem, hogy abba szeretnem hagyni a foiskolat, ugyanis egyaltalan nem azt adja az oktatas, amit vartam, teljesen megutaltam a szakmat, nem erdekel, nem vagyok motivalt. Vannak terveim, tudom mi erdekelne, de attol ezt meg kudarckent elem meg. Raadasul az eddigi evek teljesen tonkretettek lelkileg, illetve vannak mar egeszsegugyi gondjaim is, tenyleg nagyon nehezen leptem meg ezt a valtast, nagyon megvisel.

Parom szerint vegig kene csinalnom, es nem ert egyet azzal, hogy valtani szeretnek, szerinte csinaljam meg, hogy "legyen valami szakmam". Nem tudok vele beszelni errol, nem izgatja a tema, pedig tudja, latja, hogy megvisel. O egyebkent nem jart egyetemre, gondolom ezert nem igazan erti, hogy min megyek keresztul, vagy nem tudom...

Emellett semmirol nem tudok vele mostanaban beszelgetni, ha ezt felhozom, hogy nem tudunk kommunikalni, akkor azt mondja ez hulyeseg, es hagyjam beken.

En tavol elek a csaladomtol, ez is nehez meg, egyszeruen nincs kivel beszelgetnem, a paromnak meg nem tudom ezeket elmondani, mert nem erdekli. En azt gondolom, hogy az embernek mindent meg kene tudnia beszelni azzal, akivel az eletet tervezi, de nalunk nem igy van.

O amugy csendes tipus amugy is, eleg zarkozott, mindig ugy kell belole kihuznom, ha valami gondja van. Viccelodni, bohockodn tudunk egyutt, csak komoly temakrol nem tudunk beszelni.

Szerintetek csak az a megoldas van, hogy elhagyom? Nem tudunk ezen valtoztatni? Mas volt hasonlo helyzetben? Mit csinaltatok?


2015. jún. 21. 03:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

Valami azt súgja, hogy nő vagy. Egy csomó nyavalygás arról, hogy mit érzel és a racionalitásnak semmi jelét nem mutatod.


A csávódnak teljesen igaza van, be kell fejezni amit elkezdtél; legalább lesz szakmád. Csalódni emberi dolog, jobb ha hozzászoksz, ennél csak rosszabb lesz. Sajnos a világ nem olyan mint amit kislány korodban elképzeltél, hogy majd jön a szőke herceg és rózsaszín unikornisfingból sző neked meseszép palotát és vagyont.



Továbbá azért nem akar veled ezekről beszélni mert egy férfi számára meglehetősen idegesítő ez a teljesen irracionális, logikát mellőző női hisztiroham.

2015. jún. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
A kérdésben használtad a "szív" szót helytelenül. A szívnek az emberi testben más szerepe van, ő nem képes gondolkozni. Az agy felelős a gondolkozásért, legyen az racionális vagy esetleg emocionális. Mindkét lehetőséget benned az agy vetette fel és most próbál mérlegelni.
2015. jún. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2015. jún. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, no vagyok.

En azt gondolom, hogy azt az energiat meg bele kene fektetnem abba, hogy legyen egy szakmam, amiben aztan vagy nem dolgozom, vagy egesz eletemben gyulolni fogom, inkabb belefektetem abba, ami erdekel. Biztosan hulye vagyok, de ha idokozben ugy vagyok vele, hogy "legyen egy szakmam" akkor megcsinalok egy mukormost, vagy egy bolti eladot, vagy akarmit, de nem egy diplomat.

Hozzateszem, a paromnak nincs meg az erettsegije, nem is akarja megcsinalni, megsem b*szogatom vele.

Egyebkent koszonom a valaszt, legalabb latom, hogy hogy lehet ezt erzekelni a ferfi oldalrol:) nem hisztizem egyebkent, csak jo lett volna errol beszelni a parommal. Es nem varom a szoke herceget, hogy hozza a vagyont, dolgozom en is.


#2: nyilvan en sem szo szerint ertettem.

2015. jún. 21. 03:38
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

Igaza van a barátodnak, be kellene fejezned az iskolát.

Nem tudom tudsz, lehet-e halasztani mondjuk egy évet,az még megoldás.

Nem tudtok kommunikálni rendesen? Az nagy baj.

Kellene lenni annyi empátiának a barátodban, hogy megérti, neked ez így nem jó, és változtatni akarsz.

Ha semmiképpen nem tudtok dűlőre jutni, kénytelen leszel szakítani, mert ez nem állapot.

2015. jún. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"En azt gondolom, hogy az embernek mindent meg kene tudnia beszelni azzal, akivel az eletet tervezi, de nalunk nem igy van."


Itt a megoldás. Ő nem kíváncsi a gondjaidra, csak a bohóckodásokra vevő, meg amikor be kell rakni a farkát, gondolom. Szóval szerintem vess véget ennek a kapcsolatnak, mert, ha alapvető dolgaid nem érdeklik, mi lesz később? Még rosszabb.

2015. jún. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az, hogy be kene-e fejeznem a foiskolat, vagy sem, a kerdes szempontjabol irrelevans, mint irtam, van munkam, jol is keresek, csak nem az, amit szeretnek, tehat a "van egy szakmad" penzugyileg most nem oszt, nem szoroz igazabol.

Koszonom szepen a valaszokat.

2015. jún. 21. 04:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"ha ezt felhozom, hogy nem tudunk kommunikalni, akkor azt mondja ez hulyeseg, es hagyjam beken. "


Én férfiként éltem így egy nő ,mellett, - nem iylen durván fogalmazta, de lényegében ezt.

Ezt hívják "társas magány"-nak, melletted él ugyan, de nem együtt...

Én örülök, hogy otthagytam.

Mi lesz, ha maradsz, mondjuk gyereketek lesz?

Azzal is csinálj, amit akarsz?

2015. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Költőnő? ***** válasza:
100%

nekem innnen úgy tűnik, hogy csak az kell neki belőled, ami jó, az éned, a közös életetek napos oldala. De sztem mind tudjuk h egyikünk sem tökéletes, mindünknek vannak kudarcai, félelmei. Én meghalnék egy olyan kapcsolatban ahol nem kanék támogatást ezekben a dolgokban. Viszont én nem csak kérem, adom is. Az nem mentség sztem h ő ilyen zárkózottabb, csendesebb típus. Ha soha de soha nem fogtok tudni a problémákról beszélni, bedugjátok a homokba a fejeteket, remélve h majd elmúlik?

Csak mert ez ritkán szokott így megtörténni.

2015. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 omba ***** válasza:

Akkor neked ilyen guminő szerep jut? Azzal se kell nagyon beszélgetni, - problémái meg nincsenek is.


Azon gondolkodom, miféle főiskola az, amelyik ennyire megviseli az embert?

Ott nincsenek barátok?

2015. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!