Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora balhé lehet belőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora balhé lehet belőle?

Figyelt kérdés

A másodunokatestvérem 18 éves lányával jóban vagyok 20.-a óta.

Én 27 éves vagyok.


2015. aug. 24. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nemrég olvastam egy cikket, hogy Magyarországon több nő él mint férfi. Így tényleg nem értem, hogy miért nem tudsz olyan lányt választani aki nem rokon? Azért akadnak szép lányok bőven..

Én tuti kiakadnék ha a fiam az unokatesójával, és mindegy hányad unokatesó kezd ki.

2015. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, hivatalosan semekkora... a másod-unokatestvéreddel akár házasságot is köthetsz, ha akartok...

(aztán, hogy a rokonságban ki mit hisztizik össze, az nem bejósolható, ahhoz ismerni kéne a rokonaidat...)

2015. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Semekkora.

Másod-unokatesóimat, ha vannak, nem is ismerem, a gyerekeiket pláne, nem közeli rokonság, a lány nagykorú, még a korkülönbség is elfogadható. Akkor?

2015. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bigott és korlátolt emberekre nem kell hallgatnod!

A szerelem meg nem számszakilag működik! Jogilag sem támadható!

2015. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez nem szerelem, csak jókat dugunk.
2015. aug. 24. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!