Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adna rá normális választ? Mert eddig olyan h*lyeségekkel jöttek többen, hogy szerelmes belé.21L

Figyelt kérdés

Nemrég lehetőségem adódott arra, hogy elutazzak a rokonokhoz Olaszországba. A barátomat sajnos nem tudtam magammal vinni... A távollétemben az egyik barátjával aki lány, arról beszélt, hogy milyen szép helyek vannak itt, meg ott, milyen jó lenne szétnézni a világban kicsit elvonulni mindentől és mindenkitől, és de jó lenne, ha ő, a lány menne el vele. Akár rövidebb, akár hosszabb időre, kettecskén, bárhová. Mert biztos jól éreznék magukat, együtt jó lenne. De mivel jelenleg a munka nem engedi és én sem ugye, mármint az, hogy kapcsolatban van, nem lehet kivitelezni. Ez csak szerintem fura? Én a családdal mentem, a szüleimmel, meg az öcsémmel. Ő meg egy másik lánnyal akarna? Hogy jut ilyesmi egyáltalán az eszébe? Jó, persze csak elméletben, meg barátja a lány, lelki társ féle, aminek nem örülök... De ez már egy másik történet. Nem tudja, hogy tudom, de kissé fura ez nekem... Vagy ne foglalkozzak vele?


U.i.: Nem tudja, hogy én tudom, ők milyen jóban vannak. Régebben sok szexuális töltetű sms-t/üzenetet is váltottak. Főleg a barátom. Ez most derült ki, pár napja.


2015. aug. 24. 09:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Áááá, nem szerelmes belé. Egyáltalán. Kifejezetten utálja...


Mit kéne még neki mondania? Szexuális utalások, utazás, kettesben lét, míg te nem vagy otthon, te az egyik oka vagy annak, hogy nem lehet vele, stb. Mi kéne még, hogy rájöjj, hogy szamár vagy ló helyett? Hol van a határ, amíg még hagyod megalázni magad? Mi lenne, ha leültetnéd, és számon kérnéd tőle, hogy miért is akar utazgatni a csajjal, és miért vele, miért nem veled, miért küld ilyen sms-eket, és hasonlók? Nem mások a hülyék, már megbocsáss...

2015. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, csak, hogy megnyugtassunk, nem fogjuk azt mondani, hogy minden oke koztetek. Ez gaz, amit a srac csinal, mar reg nem vagytok lelki kapcsolatban.
2015. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én nem írtam sehol, hogy mások hülyék, hanem azt, hogy hülyeség. Nagyon nem mindegy. De csak beszélt neki erről. Nem mentek sehová, nem is menne.
2015. aug. 24. 09:53
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy neked nem tetszik az a válasz, hogy valószínűleg szereti őt, vagy minimum nagyon is tetszik neki a csaj, nos az a te bajod, de attól még nem h.lyeség...

Pedig úgy tűnik nagyon is ez a helyzet, viszont ez iszonyú gáz és nagyon szánalmas, hogy barátnője van, de ilyesmi felmerül benne, hogy mással menne nyaralgatni kettesben! Előbb-utóbb dobni fog téged szerintem.

2015. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"...nem is menne..."


De, menne. Csak nincs rá lehetősége. Első szóra ugrana, ha a lány azt mondaná, "gyere".

2015. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Írta neki a csaj, hogy menjenek,mire a barátom: ha más lenne a helyzet, mehetnék bárhová, komolyan. Szóval nem megy.
2015. aug. 24. 09:57
 7/20 anonim ***** válasza:
Hányszor teszed még fel ezt az Olaszországos kérdést te édes jó isten....
2015. aug. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ha annyira ártatlan lenne, nem a hátad mögött csinálnák ezeket. De ha ennyire naiv és vak vagy, hát legyen, csak neked fog fájni a végén.

Én biztos nem aláznám meg magam ennyire. A csodát várod vagy azt, hogy lapátra tegyenek? Inkább lépj te, mert ez biztos nem egy őszinte kapcsolat. Nem mondom, hogy nem érez irántad IS valamit a barátod, de szerintem gáz, ha együtt vagytok. Anyagilag használ ki, vagy szexuálisan teszel meg neki mindent első szóra...? Vagy csak ennyire gerinctelen balfácán, hogy nem képes véget vetni a "kapcsolatotoknak" se?

2015. aug. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
hát ne haragudj, de ha egy másik lánynak azt mondja, hogy bárhova elmenne vele, akkor bizony nem téged szeret... az, hogy nem megy el vele, még nem jelenti azt, hogy nem is szereti. Gondolom nem akar megcsalni és kellemetlen helyzetbe hozni téged, vagy ez szimplán kényelmes neki ez a helyzet. Mindenesetre nagyon nem szép dolog tőle az, hogy másoknak csapja a szelet, miközben te vagy a párja...
2015. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Másodszor olvasom ezt a kérdést pár napon belül, akkor is mindenki elmondta azt a "hülyeséget", hogy nem kóser, ha más lányoknak ír olyanokat, hogy legszívesebben vele utazgatna, vele járná be a felfedezésre váró tájakat, és csak miattad nem megy. Ezt te úgy értelmezed, hogy lám, téged szeret csak, mert bár menne, mégsem megy. Mások szerint meg nem. Finoman szólva is rezeg a léc.


Végül is bármit mondhatunk kívülállóként, ezt neked kell eldöntened.

A magam részéről könnyebben viselnék el alkalmi, folytatás nélküli, tényleges megcsalást, mint a mással való álmodozást, aminek a megvalósításában én vagyok az egyetlen akadály.

2015. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!