Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen gyerekes/nyálas/ig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gyerekes/nyálas/igénytelen a pasim?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem...9hónapja vagyunk együtt és gyakran előjön bennem egy érzés, hogy nem is szeretem már..talán csak elviselem...sokszor már nagyon idegesítenek a dolgai. A napokban majd 10ezret költött képregényekre(persze nem az én dolgom, hogy mire költi a pènzét...de vehetne inkább belöle ruhákat magának a szakadt és túl nagy nadrágjai és a kinyúlt alsójai helyett). Nem rég vett valami kis szerkentyűt is amivel játszani tud verekedős játékokat...a viselkedése is gyakran nagyon gyerekes..ha játszadozik a melleimmel mindig megkérdezi hogy "kaphatok tejet anyu"?? O.o meg olyan szavakat, kifejezéseket használ hogy: a buksim, a pocim, összetörne az én picike szívem, fiúcska (magára használva) stb az elején nagyon cuki volt meg aranyos de most már eléggé kezd idegesíteni ha gagyarászik...

Ha meg nem ilyen gyerekes viselkedés folytat, akkor átcsap a nyálas, ömlengős szerelmesbe. "hercegnőm, gyönyörűm, szépségem, nyuszim, picim, szerelmem, drágaságom, életem" stb. Kezdetben nagyon tetszett hogy így "babusgat" de már ez is idegesítő...mellette inkább úgy érzem magam mint egy anya és nem mint barátnő...

Meg ott van még az igényessége...sokszor észreveszem, hogy nem is mossa meg a fogát ( vagy ha igen...akkor nem látszik...mert látom a lepedéket). Koszosak a zokniai...több napig is hordja ugyanazt a koszos zoknit, vagy gatyát. Többször aludt már nálunk és mindig úgy kell neki könyörögni, hogy legalább tusoljon már le mert tiszta izzadság(fölleg most nyáron) nem arról van szó hogy büdös mert nem az...csak akkor is...(de ha meg erőszakoskodom vele akkor meg megsértődik) volt már hogy szex közben észre vettem hogy van valami kis kosz a szőrében...rögtön el is ment a kedvem mindentől...

Ezekre leginkább az utobbi időben figyeltem fel.

Van még neki rengetek ilyen hiányossága...de melette viszont nagyon jó hallgatóság és jól érzem vele magam(mikor nem jutnak eszembe ezek a gusztustalanságok).

Mit csináljak vele szerintetek? Gondolkoztam a szakításon mert már egyre jobban idegesítenek ezek a dolgai.

Nem vagyok egy csúnya lány, gyakran megfordulnak utánam az utcán(valahogy azt érzem jobbat érdemlek...de akkor eszembe jut ő...azt mondogatja hogy senkit se szeretett még ennyire és nem szívesen bántanám meg :/ ) szakítsak vele és keressek mást?

Gyakran azon fantáziálok milyen lenne mással.

18l ,ő 20f



#igényesség #gyerekesség #túl romantikus
2015. aug. 24. 10:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha csak szidni tudod miért vagy vele?
2015. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

"ha játszadozik a melleimmel mindig megkérdezi hogy "kaphatok tejet anyu"??"


Sírok, sírok, ááá ilyen nincs xDDDDD

2015. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy ebből már nem lesz semmi. Később még jobban fog idegesíteni. Én sem bírnám, ha valaki ennyire hanyagolná a tisztálkodást.
2015. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem magától fel sem fogja, így el kellene vele beszélgetned, hogy mi zavar, mert nem fog változni semmi. Valamikor gyerekkorában kellett volna a szülőknek tanítani.
2015. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Ezeket a dolgokat szépen, nem megbántva próbáld megbeszélni vele. De tényleg megértő hangnemben, mert ezek nekik se tesznek jót, nem csak neked. Legyél őszinte vele és ha kell, segíts neki. Persze ha szereted és úgy érzed, megér ennyit.
2015. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

nem csak rosszat tudok róla írni. Nagyon szeretem mikor ölelget vagy mikor nem ilyen gyerekes. De ha sokat vagyunk együtt akkor mindig felidegesít a viselkedésével.


és igen van ilyen...komolyan írtam, hogy ezt szokta kérdezni.

Mondtam már neki, hogy gyerekesnek találom és hogy eléggé higéniátlan amit csinál de csak megsértődött :/

2015. aug. 24. 11:11
 7/21 Mumusan ***** válasza:
81%
Én úgy látom hogy már minden irritál rajta, és komolyan elgondolkodtál rajta hogy mást érdemelsz. Ebből a kapcsolatból te már fejben rég kimásztál.
2015. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

AZ ember alaptermészete egy kapcsolatban sosem változik meg.

Nekem is volt olyan barátnőm akiben sok kis apró dolog zavart sokszor megbeszéltük mindig mondta, hogy megváltozik, de nem tette, 2 évet szenvedtem vele annak reményében, hogy változni fog, 1-2 hétig bírja az ember, hogy felhúz magára 1 maszkot és úgy viselkedik ahogy azt a párja "elvárná", de előbb-utóbb újra kezdődik minden elölről és észre sem veszi magát.


Szerintem ne szenvedj mellette és őt se hitegesd tovább az ilyen kapcsolatokból jobb minél hamarabb kiszállni 25/F

2015. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Jezusom.


A higienikussagnak alapnak kene lennie. Megertem, hogy zavar.


SEMMI ferfiassag nincs benne a leirtak alapjan. En biztosan elhagynam mert undorito az igenytelensege. Egyaltalan hogy van mersze megcsokolni ugy, hogy lepedekes a foga??

2015. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Szakítani kell, ugyanilyen sráccal voltam egy évig együtt, és ez csak rosszabb lesz, Ő akkor már 27 éves volt és ugyanilyen gyerekes majom volt. Fontosabb volt a hülye játéka mint én, mamának hívott, és a "kaphatok tejet anyu"? ugyanúgy megvolt. Azt hittem falra mászok tőle.az elején tök cuki volt, de aztán egyre jobban taszított.Pénze sose volt, mert amit kapott a faterjától (mert a fizikai meló büdös volt) azt is a játékaira költötte. Biztos meg fogja viselni a szakítás, mert nem lesz még egy ember aki ezekkel együtt elfogadja, és ezzel tisztában is van szerintem , de ha azt érzed jobbat érdemelsz , akkor az úgy is van :)
2015. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!