Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy pasi azért utasít vissza, mert túl jónak gondol magához?

Figyelt kérdés
Hogy sokkal szebb, jobb vagyok, mint ő, ezért nem kezdeményez, nem keres, pedig tudom, hogy bejövök neki.

2015. aug. 25. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Ez hülyeség! Maximum töketlen az emberünk... Nincs olyan hogy túl jó, se férfi, se nő!
2015. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

van, hogy úgy érzi és visszariad...

én pl a suli egyik legjobb csaját meghódítottam, de nagyon konkurenciám nem volt, mert max szexet akartak tőle, mások meg nem mertek lépni...gondolom pont a fent említett dolog miatt...


nagyon rendes kedves lány volt és elég szép is, sokaknak tetszett...de mégsem mertek próbálkozni, pedig szegény lány egyedül volt és akart kapcsolatot...


22F

2015. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Még sose volt senkije, pedig 23 éves. Nekem viszont bejön a személyisége, nem olyan, mint a többi pasi :) Elegem van abból, hogy mindenki csak lefektetni akar...ő nem ilyen!
2015. aug. 25. 12:48
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon vallásos.
2015. aug. 25. 12:49
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nem kizárt, ha viszont így van, akkor nem biztos, hogy érdemes kapcsolaton gondolkodnod vele. Ha összejöttök, és utána ugyanúgy azt érzi, hogy nem elég jó hozzád, abból nem lesz normális kapcsolat
2015. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy van, sőt, ez egy egyre inkább terjedő dolog. Nem is meglepő, ha belegondolunk a mai párkapcsolati viszonyokba, ahol még a csúnyácska lányoknak sem kell az átlag pasi, mert ők a fasz.agyerekre várnak. Ha tényleg akarsz tőle valamit, valószínű neked kell az első lépéseket megtenned. Nem kell egetrengető dolgokra gondolni, egyszerűen keresd a társaságát, érj hozzá, ilyesmik. Onnantól ő is egyre bátrabb lesz, ha látja, hogy érdekled.
2015. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor próbálkozz be nála.

Keresd, hívd el randira.


A mélyen vallásos emberek eleve nehezen kezdeményeznek.

És ezzel amúgy is vigyázni kell. Nálunk a férjem (ffi) vallásos, én nem. Örök konfliktus, bár már hosszú éve sikeresen kerülgetjük.

2015. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
hidd el, hogy rohadt sok normális férfi van, aki nem csak lefektetni akarja a csajokat. És komolyan azt gondolom, hogy ha nem érzi magát elégnek hozzád, abból nem sül ki semmi jó.
2015. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyenről. Középiskolában volt egy gyönyörű, kedves, okos, jó humorú barátnőm. Oda volt érte a fél város, mégsem volt soha senkije, mert féltek tőle. Ugyanakkor vigyázz, nagyon sokszor lekoptató szándékkal mondanak ilyet a gyáva, abszolúte nem egyenes fiúcskák, férfiaknak nem nevezném őket.
2015. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, én már éreztem magam kevésnek egy jó nőhöz, be is igazolódott a dolog, 1 hónap után azt mondta nem áll készen egy kapcsolatra, mondtam neki én sem. Természetesen ő hazudott, mert nem akart megbántani, hogy kevés vagyok hozzá, annak meg nincs értelme, hogy naponta 20-an írnak neki szerelmesleveleket, meg, hogy "megismernélek" . Emiatt nem is alakítottam ki felé mély érzelmeket, úgy is tudtam, hogy a túl nagy csábítás elviszi mint a cunami. Saját magamat meg nem akartam becsapni azzal, hogy lehet komolyabb kapcsolat is belőle. Amúgy is rossz passzban voltam.
2015. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!