Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megvernek egy lányt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megvernek egy lányt és utána mindig magához öleli meg sűrű bocsánatkérésekkel próbálja a pasi engesztelni a lányt akkor lehet még jobban fog hozzá ragaszkodni mintha nem verte volna meg?

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Előre látom szegény lány szomorú sorsát :S Valószínűleg szereti, így nem fogja otthagyni, ha egyszer megbocsátott, többször is meg fog neki...
2014. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megvertek?? Es jobban ragaszkodjon hozza, mert bocsanatot kertek tole??

Soha.

2014. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az fajta tőrödést késsel jutalmaznám. .
2014. márc. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az előző barátom volt ilyen, és szerettem, még most is szeretem, de elhagyott :((
2014. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én egyszer nagyon durván beszóltam a barátomnak amikor veszekedtünk ő meg hirtelen felindlásból megpofozott.

Utána meg nekiállt sírni ami nála nagyon ritka és agyon ölelgetett hogy nagyon sajnálja meg ilyenek. Persze hogy megbocsátottam neki és ennek már fél éve és eszébe sem jut újra megütni. Szoval szerintem ez megbocsátható ha nagyon szeretsz valakit :)

2014. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez soha semmilyen formában nem megbocsátható. Ez undorító. Aki meg ezek után megbocsát a párjának, az valami nulla önbecsüléssel rendelkező társfüggő ember. Durva, hogy valaki a szeretettel takaródzik még ilyenkor is
2014. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, hülye. Téged ha valaki megverne még jobban szeretnéd utána?? Az emberiség szégyene vagy....nem vagy életre való.
2014. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nekem szólt? Nem akarok én megverni egy lányt sem csak felvetettem, mint lehetőséget.
2014. márc. 24. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!