Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszom rá, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom rá, vagy semmi közöm a pénzêhez?

Figyelt kérdés

A pasimmal 1.5ève együtt vagyunk.

Megbeszéltük,hogy sporolunk,mert most nälunk lakunk.

Igaz,hogy nagy a ház és a felső szint a miènk,de azért nem akarok örökre otthon lakni.


Erre a pasim kitalálta,hogy Ő most vesz egy uj telefont.

A règit eladja és ugy akarja az ujat...meg rèszletre. Na mindegy a telefon igyis kb. 150-170ezer lenne.


Én nagyon mérges vagyok.

Oké,hezitäl,hogy ez nagyon drága, de tudom hogy mär kb.2éve akarja azt a mobilt.


Viszont persze az Ő pénze...de szerintem ez felesleges pénzkidobád egy sz..ros telora.

Plusz csak szerintem komolytalan 31évesen,hogy telefonra költ, ès a sporolt pènzből fogy.


Oké èn kocsit vettem,nem szolt bele ö sem...de na..


2015. aug. 25. 13:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéltetek valamit. Te sem tartottad magad a megállapodáshoz és ő sem (amúgy becsülendő, hogy ezt elismerted). Persze sok kicsi sokra megy, de ha saját lakást akartok venni, nem ezen a pénzen fog múlni. Beszéljétek meg, hogy innentől fogva tényleg csak spóroltok! De azt gondolom, azt várhatod el tőle, amit magad is megteszel.
2015. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ő ezt a telefont szeretné már évek óta megvenni a saját pénzéből, te megy egy kocsit vettél a te pénzeden.

Te nem tartottad magad ahhoz, hogy spóroltok, ő sem tartja magát. Te megvetted, amit szerettél volna, ő is megveszi.

Beszéljétek meg, hogy ezután komolyan veszitek a spórolást. De ha te is vettél magadnak valamit, akkor ne szólj bele abba, hogy most ő is vesz.

2015. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igen,igazatok van.


Pont,hogy ok nélkül. ,,haragszom,, rä,mert pont hogy èn nulláztam le magam.

Kérdeztem,hogy akkor Ő is nullän lesz,ha megveszi a telot?

Azt mondta nem,mert neki azèrt még van félretéve...

2015. aug. 25. 13:55
 4/20 Blade Bone ***** válasza:
0%
Hát figyi, egy kapcsolatban támogatnotok kéne egymást, nem visszafogni. Hogy fognak így valóraválni a nagyobb álmaitok, ha már a kicsikben is lehurrogjátok egymást? Ha ezek az apróságok boldoggá tesznek, akkor miért ne? Ne az legyen bennetek hogy egy kapcsolatban semmit nem lehet venni, meg hogy folyton spórolni kell, mert ezzel tönkrevágjátok az egész kapcsolatot. Spórolás helyett meg inkább keressetek olyan munkát, ami jobban fizet. ;)
2015. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Csatlakozom az első kettőhöz. Ha saját pénzetekről van szó, akkor nincs okod haragudni, az ő dolga.


Ha spóroltok, akár tehetitek a spórolt pénzt egy közös számlára/kasszába, amihez utána nem nyúltok, legfeljebb közösen. A lényeg, hogy egyezzetek meg, a privát pénz legyen privát, a közös, spórolt pénz legyen szent és sérthetetlen :)

2015. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
Én a közös számlával még azért vigyáznék. Van olyan ismerősöm, akik tíz év után mentek szét, a srác meg vitt mindent...
2015. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Egyrészt nem közös pénz, másrészt te is vettél autót, ami jóval nagyobb tétel.
2015. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ.


Sokat segitettetek, ès jo volt olvasniba válaszokat,mert ezek hatásära jobban ät tudom gondolni a dolgokat és reälisabban látom ami van. :)

2015. aug. 25. 14:36
 9/20 anonim ***** válasza:
30%

Hülyeség. Nem vagyok egy nagy papucs, de szerintem a telefon amúgy is marhaság.


4 éves a mostani okostelefonom. Kb. telefonálásra, SMS-ezésre, ébresztőórára és egy-két hasonló apróságra használom. Messenger-t kb. fél éve raktam rá és azt sem használom soha. Netezni meg maximum mondjuk menetrend megnézésére vagy hasonlókra használom. Amúgy is vagy 30 ezerbe került csak és azóta semmi baja nem volt, egyszer sem kellett javítani.


Az én szememben minden férfi elég nagy homár, aki túl sokat költ az okostelefonjára csak úgy hobbiból, a "semmiért".


Te kocsit vettél? Akkor persze te is pazarló vagy, mint az állat, több mint esélyesen.

2015. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha megbeszéltétek, hogy lakásra spóroltok, mindketten hülyeséget csináltok ezekkel a kiadásokkal.


Haragudni semmi értelme egymásra, de jó eséllyel még 25 év múlva is anyádék fölött fogtok lakni, ha ennyire veszitek komolyan az ügyet. Egyikőtöknek sem nőtt be a feje lágya, és nagyon jól elvagytok mama-papa fedele alatt.

2015. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!