Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élek?

Figyelt kérdés
Neked mit váltana ki ha a párod felvetmé hogy egy pár hónapig úgymond éljetek nyitott kapcsolatban.Te mit volnál le ebből a kijelentéssel,ajánlatban?Hosszabb párkapcsolatban élek véleményére lennék kíváncsi de akárki írhat,kort és nem légyszíves?
2015. aug. 26. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szakítanék. Egyből.
2015. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Ha szerinted bárkivel dughatok, akkor veled már nem fogok."

Viszontlátásra! :D

2015. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért? Nem arról van szó hogy már nem szert csak nyitni szeretne testileg más felé is mert rövid az élet.
2015. aug. 26. 21:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menjen Isten hírével! Azért vagyok valakivel párkapcsolatban, mert nekem testileg-lelkileg az az egy ember kell. És ezt viszont is elvárom. Ennyi.

Ha meg valakivel csak összejárok, azt meg nincs pofám párkapcsolatnak hívni.

2015. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Győzködd csak magad...győzködd....de ez már halott.
2015. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen hölgyek, akikhez fel lehet menni pénzért egy-két órára. Az se kapcsolat, csak az ostobák hiszik el.

Kb. te is ez leszel, csak neked nem fizetnek érte. Neki most van láthatáron valaki, ha bejön, ott fog hagyni, ha nem vissza tud menni. Mindenképpen ő nyer.

2015. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó hogy már nem szert csak nyitni szeretne testileg más felé is mert rövid az élet... Ezt nagyon bekajáltad. :)
2015. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. Vannak ismerőseim, akik nyitott kapcsolatban élnek, de ők már úgy jöttek össze, hogy mindketten tudták, hogy így szeretnének élni, nem egyik napról a másikra találták ki.


A kapcsolat nekem arról is szól, hogy csak a másik kell, minden szempontból. Ha nem így érzem, akkor inkább szakítok. Ha mással akar kefélni, akkor legyen tökös, és tegye ő is azt, de ne várja el, hogy féktelenül kiéli magát, aztán szépen visszasétál a biztonságba, mintha mi sem történt volna. Választhat: vagy a biztonság, vagy a változatosság. Kettő együtt nincs.

2015. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy miből vontatott le hogy egy férfi írta a kérdést!Nő vagyok.Az említett dolog meg szerintem nem zárja ki hogy ne szeressem a párom úgyanezt úgy mit.
2015. aug. 26. 21:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat halott: megismert valakit, akivel le akar feküdni, és most engedélyt kért. HA nem adod meg, előbb utóbb akkor is vége lesz.


Ez a kérdés arról szól, hogy kísérletezni akar, hogy talál-e nálad jobbat. Magyarán azt érzi, hogy valószínűleg találna, nem áll biztos lábakon a kapcsolat.


Szakítanék én is, ha ilyesmi felmerül.


27N

2015. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!