Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit, csináljak, hogy "elcsábít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit, csináljak, hogy "elcsábítson"? Valami újat akarok, és, hogy ne mindiig a megszokott dolog legyen.

Figyelt kérdés
Az a baj h már mmindent kipróbáltam, volt már tejszínhab sztriptíz, kézlekötés stb... és jo lenne ha kicsit néha ugymond "küzdene értem". 15 vagyok és már másfál éve együtt vagyunk és mivel még fiatal vagyok ezért nem valami vad dologra gondolok de jo lenne vhogy megujítani a szexuális életünket... sokszor vágyom arra h epedezzen értem és bókoljon.. de nem teszi és azért mégse mondhatom neki, hogy "Te, figyelj már légyszi...." vmi ötlet??
2008. szept. 7. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Fura h az ijen "dögös" dolgokra nem lép,beszélj vele ha másképp nem megy!!!Üljetek le és kérdezed meg h már nem szeret vagy nem kíván?!Sok sikert!!!!
2008. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figy, ha egy ferfi barmikor megkaphat egy not, akkor egy ido utan nem igazan fogja erdekelni, illetve nem fog neki udvarolgatni, "mert minek"? Szoval itt is ez lehet a gond. Nem azt mondom, hogy ne fekudj le vele, de ha allandoan egyutt vagytok, akkor az unalomba fulaldhat... Lehet neha kulon programot is csinalni. Par nap elvonas utan egesz mas az elmeny. :) Vannak amugy szembekotos jatekok, azt a lanyok nagyon elvezik, mert ilyenkor mas erzekszervek felerosodnek, meg masok is, de hagy ne ajanlgassak ilyeneket egy 15 eves holgynek. :)
2008. szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves 15 éves lány! megdöbbentő az amit írtál ! Egyszerűen nem vagy tisztában azzal, hogy mivel is járnak a tízen éves korban elkezdett szexuális élet! Azt kérded mit csinálj, hogy jobb legyen? Bármennyire is hihetetlenek hangzik… a válasz az, hogy hagyd abba! Hadd osszak meg veled par tényt a valóságról amit az emberek nagy része burok alá tesz: A te nemzedéked egy hihetetlen méretű félrevezetés céltáblája a a házasság előtti nemi élettel kapcsolatban. Ez a veszély függőséghez is vezet. Huszon pár évvel ezelőtt elindult egy program a ,,biztonságos szex,, címszóval népszerűsítették. Több mint 3 milliárd dollárt költöttek arra, hogy elhitessék az emberekkel, hogy létezik biztonságos szex, és hogy nem kell lemondani a szexualitás nyújtotta örömökről csak óvszer kell használni, így nem kell félni a következményektől, ezzel minden megoldódik! De mi az igazság valójában? Ez a nagy óvszerinvázió nagy katasztrófát indított el…. Ennek köszönhetően a nemi betegségek járványszerűen kezdtek elterjedni. Nap mint nap hallani az AIDS-ről és ez csak az egyik az emberiséget sújtó legveszélyesebb betegségei közül ! Az AIDS csupán csak a jéghegy csúcsa. Mellette több mint 2O nemi betegség szedi az áldozatait nap, mint nap. Ezek nagy része baktériumok által terjed, közvetlen fertőzéssel és meglehetősen nagy fájdalmat okoz annak aki megkapja! Soha ennyi szifiliszes esetet nem jegyeztek fel a penicillin felfedezése óta, mint napjainkban! Azt mondod, hogy de csak vele fekszel le? Én azt mondom, hogy te nem tudod, hogy ő mit csinál és azt sem , hogy esetleg te mikor kerülsz olyan helyzetbe, hogy épp le ne feküdj egy ilyen nemileg fertőzött fiúval! Az emberek nagy része tudja magáról, hogy van valami betegsége de hallgat vele, mert egy részt szégyelli és nem mer elmenni egy orvoshoz, másrészt mert nem érdekli magán kívül senki csak a saját kielégülése!

A baktériumok által okozott nemi betegségek mellett, melyek nagy része kezelhető Anti baktériumokkal, számos olyan is van, amelyeket vírusok okoznak, és ezek nem gyógyíthatóak. Az USA –ban jelenleg 56 millió olyan ember él aki valamilyen nemi úton terjedő betegségben szenved és emiatt egész életében szenvedni fog! Van fogalmad arról, hogy mit jelent ez? Minden 5.ember gyógyíthatatlan nemi betegségben szenved! Sokuk közül nem csak szenvedéssel jár hanem olyan mellékhatásokat is produkál mint pl a terméketlenség!

És kedves ,,fiatal lány,, amiért mindenki körülötted tönkreteszi az életét helytelen és erkölcstelen életvitelével Te nem kell ezt tedd!!! A szexualításnak a helye a házasságban van, semmi maradi felfogás nelkül!

Ha van még kérdésed szívesen segítek….

2008. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nagyon köszönöm a felvilágosítást utolsó válaszoló! tanulságos volt! de tudom a barátomról h smemi baja sincs és vagyunk olyan bizalmas kapcsolatban h elmondaná ha lenne :)
2008. okt. 3. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!