Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül jobb lenni vagy megszokott régi párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mindkét állapotnak vannak előnyei és hátrányai.

Melyik és miért jobb ?


2010. aug. 30. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

egyedül azért jobb lenni: mert van esélyed boldog kapcs-t találni


rossz kapcs-ban azért jobb lenni, mert lehet soha nem találsz jobbat


mindkettő 50-50%, hogy találsz vkit, illetve, hogy nem

2010. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
egyedül jobb lenni.
2010. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a legjobb.
2010. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

hát mindenki azt mondja hogy egyedül jobb de sztem nem. Én egyedül vagyok és nem érzem hogy jobb lenne úgy hiányzik vki akit szerethetek megölelhetek stb... sőtt én már ott tartok hogy rossz nézni azokat akik együtt vannak. De hát nem tehetek róla csak visszautasítanak állandóan:S

19/F

2010. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mind2nek megvannak az előnyei és hátrányai.. ha húzamosabb ideje kapcsolatban vagy, akkor néha vágysz az egyedüllétre, csajozni/pasizni, buli, stb..

ha meg egyedül vagy már egy ideje, akkor ezt is megunhatod és akkor már egy tartós kapcsolatra vágysz..

amúgy szerintem kapcsolatban jobb lenni... persze nem kényszerből stb..

2010. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen az a régi párkapcsolat. Ha nem vagy benne boldog, akkor fölösleges erőltetni, mert így esélyed sincs, hogy megtaláld a szerelmet.
2010. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!