Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátomnak az exe nagyon rámenős még mindig pedig már érgen szakítottak(14 éves a csaj) és nagyon eszelős és megszállott. Foylotn ráír msnen a páromra ,a prom meg elküldi a ****.mert utálja,de a csaj most meg látni akarja de a barátom őt nem és erősködik h találkozzanak,de a barátom meg megmondta neki kerek-perec h nem,és enmtom van okom arra h féltékeny legyek????( jah és azt tudnotok kell h a párom nagyon imád engem és én is őt és mindent őszintén megbeszélünk,nemtom ezek után van okom féltékenynek lenni?)
2010. márc. 10. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs.
2010. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
v esetleg én osszam le a csajt? de lehet h annak nem lenne jó vége?!:S
2010. márc. 10. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne akarj eszelős és megszállott kiscsaj ellensége lenni!! Abból semmi jó nem jöhet ki. Inkább hagyd a fenébe, és szeressétek egymást.

(Amúgy miért nem törli/tiltja a barátod?)

2010. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát sztem te ne csinálj semmit. Majd a párod elintézi, végül is az ő exe. Amúgy meg, mivel mondtad, hogy mennyire szeretitek egymást, nincs okod féltékenykedni (inkább annak a másik csajnak)
2010. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

azért nem tiltja le és törli mert akk telón zaklatná:S mert angyon eszelős a csaj:S



köszönöm a jó tanácsokat,megfogadom;):D

2010. márc. 10. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet ebben a helyzetben én is feltenném a kérdést,hogy lenne-e okom féltékenynek lenni,de kívülállóként meggyőződésem,hogy a barátod szeret téged,és ha már ennyiszer elutasította a kiscsajt,akkor nincs mire féltékenynek lenned!
2010. márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tiltsa le és cseréljetek telefont, akkor előbb-utóbb megunja:>
2010. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez nem rossz ötlet,köszi a tippet;):D
2010. márc. 10. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!