Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyanok, akik egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok, akik egyszerűen nem kernek szakítani? Vagy nem is akarnak? 23N

Figyelt kérdés

Panaszkodnak, hogy ez, meg az nem jó. Elégedetlenek, látszólag boldogtalanok, sőt, akár egy 3. személy felé is hajlanak.


Akkor miért nem szakít egy ilyen ember?


Mi értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol az egyik fél láthatóan másra vágyik? Másra szexuálisan és személyiségileg is. Ezt pedig hol elnyomja magában, hol kijön belőle.


Minek nevezhető ez? Milyen kapcsolat ez?


2015. aug. 27. 20:01
 1/5 A kérdező kommentje:
*nem mernek szakítani/bocsi
2015. aug. 27. 20:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt is lehet nap mint nap ilyeneket olvasni, és mindig ott van a "De!" kifogások sorozata.

Igen biztos vannak akik nem mernek aminek sok oka lehet, de részben saját maga is tehet róla az illető némely esetben.

csak néhány, van aki mert jajj ő egyedül megbolondul meghal egyedül öngyilkos lesz, jajj mert nincs hova menni, jajj mert ő nem dolgozik, jajj mert ott a gyerek és nicns hova menni.

Nincs pénz és nincs hova menni a legtöbb esetben, de miért nem dolgozik és miért nincs hova menni az már más kérdés...amiről ő is igencsak tehet


dehát sok van még

2015. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vannak. Ők a kapcsolatfüggő, dependens emberek. Inkább választják a biztos rosszat, mint a bizonytalan jót. Vannak köztük olyanok, akik úgy lépnek át a következő kapcsolatba, hogy egy ideig párhuzamosan fut a kettő, és amikor már elég biztosnak érzik a következőt, akkor lépnek. Tudod, mint a majom, amelyik nem engedi el az indát addig, amíg nem kapaszkodik elég erősen a következőbe...

Van ilyen barátnőm, nézni is rossz...

2015. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem azért nehéz, mert nem teljesen rossz a kapcsolatom, hanem mint a hullámvasut, van amikor kimondottan jó, van amikor otthagynám, de aztán meg hiányzik. Inkább sok esetben, azért nem lépnek, mert van benne jó is a kapcsolatban és van rossz is, és még érzelmileg nem tudnak elszakadni.
2015. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem volt már ilyen, mondjuk azzal a sráccal már elég régóta együtt voltunk, kihűlt és lapos lett a kapcsolatunk viszont szerettük egymást,igaz már nem szerelemmel...

A megszokás volt a bűnös mert már el sem tudtuk képzelni milyen egyedül lenni és féltem az egyedül léttől. Aztán rájöttem hogy inkább egyedül vagyok minthogy szenvedjünk.

Életem legjobb döntése volt elengedni azt a srácot, azóta együtt élek életem szerelmével :)

muszáj lépni, akkor is ha nehéz.

2015. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!