Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjam ki?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,a pàrom belekényelmesedett,hogy könnyen megbocsàjtok neki....megaszokta,hogy "rohanok utàna".Nemrég viszont igazàn megbàntott,és most nem akarom egy darabig keresni,hogy ràjöjjön ne vagyok valaki akit elővehet és akivel bàrmit megtehet. De úgy hiànyzok,hogy bírjam ki? Baràtokkal talàlkozom,de azzal is úgy vagyok legyek túl rajta mert csak őrajta kattogok :(
2015. aug. 31. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem kell kibírni. Nem egy ideig nem kell keresni, hanem soha többet. Lapozz az életedben egy értékesebb oldalra!
2015. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért nem csak ő hibàzott én is sokszor hibàztam pl ebben is amit leírtam.....most olyan időszak van,hogy ő hibàzik többet.Nem akarom elhagyni ez fix
2015. aug. 31. 20:44
 3/11 Blade Bone ***** válasza:
Akkor kitartás, ha mindig ilyen könnyen megbocsájtasz, tényleg mindent megtehet majd veled. :/
2015. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek játszmázol? Szerinted mi változik, ha nem 2 nap, hanem 2 hét után ugrasz újra, amikor szól? Semmi. Csak az időt pocsékoljátok egy nyilvánvalóan működésképtelen kapcsolatra. De a ti életetek, nekem 8.
2015. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Olyan,hogy hanyagol nem volt még nagyon és meg akarom neki mutatni,hogyigenis nàlam is van egy hatàr....
2015. aug. 31. 20:49
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazàból nem jàtszma hanem tudatos döntés hogy hanyagolni akarom mert kicsit sok volt amit meengedett magànak....de a lelke,nek hiànyzik és ezért nehéz a józan eszemre hallgatni
2015. aug. 31. 20:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

De ez a határ csak látszólagos, ha utána minden megy tovább, ahogy eddig, nem érzed? Két normális lépés van egy felnőtt kapcsolatban:

1. megbeszélni, változtatásokat hozni és betartani

2. abbahagyni és elköszönni


A nem szólok hozzá, mert most duzzogok, és aztán ha majd már nem bírjuk, újra összejövünk és várjuk a csodát, nem működik óvoda óta.

2015. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem egyszeri dolognak gondoltam ezt. Pont,hoigy mutatni akarom az irànyt hogy ha ne, vàltoztat ő is mint én az utóbbi időbem akkor ne vàrjon több "jópofit'

Tipikusan olyan,hogy azt hiszi nem veszíthet el

2015. aug. 31. 20:55
 9/11 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem ez jó ötlet, neki kell arra a szintre eljutnia, hogy észrevegye bármikor elveszíthet. Ezalatt az idő alatt pedig láthatod hogy kűzdd e érted, vagy sem. Szóval ez jó, csak légy kemény.
2015. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Költőnő? ***** válasza:

deeebizony ez játszmázás. Két embernél ne az legyen már a konfliktuskerülés oka, h tudatosítod benne, h elveszíthet...

Vagy meg tudjátok beszélni őszintén és tudtok rajta dolgozni, vagy ennek így semmi értelme. "A" héten te duzzogsz, "B" héten ő?

2015. szept. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!