Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a pláne ebben?

Figyelt kérdés
Kedves Pasik. Kérlek szépen osszátok meg velünk, csajokkal is, hogy mi a pláne abban, hogy nagyon de nagyon nehezen megszerzitek egy csaj bizalmát majd direkt mód csalódást okoztok és bebizonyítjátok, hogy nem szabad bízni bennetek.. ahogy megkaptátok, új után néztek. Miért?

2015. aug. 31. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Hölgyem! Ne általánosítson kérem! Köszönettel, Egy pasi
2015. aug. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Az izmos,bunkó,jóképű alfahím gyerekek,akiket kinézel magadnak,ők megtehetik.Mert úgyis jut nekik 100 másik nő aznapra is.

Ha egy normális,értelmes férfival kezdenél,nem lenne ilyen gond. :)

24/F

2015. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ó bocsánatot kérek. Szóval mégis vannak kivételek, csak valamiért még egyel sem találkoztam.. Mégegyszer elnézést :)
2015. aug. 31. 23:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát aki kigyúrt, jóképű és még pénze is van, az biztosan ilyen ? Tehát lehetetlen megtartani őt ?
2015. aug. 31. 23:34
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Én is ezt kérdem.


Eddig a saját páromtól kaptam ilyen magyarázatot: ez olyan férfi dolog. Most nem fejteném ki konkrétan mire mondta, de nőkhöz volt köze. Férfias dolgai miatt nem bízok benne, köszönheti magának. De a legszebb és nem csak nála tapasztaltam, mindezt úgy akarta először ő is kihozni a dologból, hogy én alapból nem is bíztam benne, szóval akkor miért ne csinálja ha úgysem bízok benne. Mondtam ne merd rám kenni, én bíztam benne 100%ig, egészen addig, nehogy már utána is! A másik, az exnek az volt a szlogen: jobbat érdemelsz! Miért vagy velem? Mondom zavarok? Az egy dolog, hogy elcseszik, de hogy ránk is kenik! Ezt arra az esetre mondom, amikor még csak olyat sem tettem, hogy más után néztem. Bezzeg ők, ja meg a "vadászösztön" stb. Leszarom az ösztöneiket. Akkor nem kell párkapcsolatot folytatni, ha folyton mást lesnek meg áhítoznak és ezért lehazudják az eget is.

2015. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de mi a helyet azzal ha nem jártok, csak randizgattok ? és a másik nagy kérdés, hogy mért kell egyszerre több ? mármint ha fűz egyet, az nem elég ? pláne ha mindent megkap tőle.
2015. aug. 31. 23:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokféle férfi van sokféle stratégiával.Ki ilyen, ki olyan. Vannak akik egyszerre több vasat tartanak a tűzben és vannak akik csak egyet.
2015. szept. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Tehát aki kigyúrt, jóképű és még pénze is van, az biztosan ilyen ? Tehát lehetetlen megtartani őt ?"


Ha-ha-ha eljátszod a ribit, majd megsértődsz, ha úgy kezelnek. :D


Jó pasi nem a külsőségeknél kezdődik :D

2015. szept. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
te miről beszélsz ? leribizel és még abban sem lehetsz biztos, hogy nő vagyok :))
2015. szept. 3. 22:42
 10/10 A kérdező kommentje:
hát. márpedig a mai világban sajnos de ! ott kezdődik.. és mi van akkor ha engem nem érdekelnek ezek a tulajdonságok, főleg az anyagi része .. de valamiért pont olyanba botlódtam bele, h viszonylag pénzesnek számít. akkor felejtsem el csakmert pénze van?
2015. szept. 3. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!