Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is zavarna, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna, ha nem tudnátok csak szeretgetésből összebújni a barátotokkal mert egyből elkezd fogdosni?

Figyelt kérdés
Teljesen idegbeteg vagyok emiatt, hogy a barátommal nem tudjuk egymást csak simán megszeretgetni vagy csak összebújni mert már kb egyből érzem hogy vagy a bugyim alá nyúlkál vagy már a melleimet fogdossa, én vagyok a prűd p*csa vagy igazam van?
2015. szept. 1. 17:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Többet jelentesz neki pusztán szeretett barátnőnél, ő dugni akar téged!
2015. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Ez engem is zavart anno exemnél. Alapból "bújós" lány vagyok, szeretek ölelgetni és odabújni, de ez 10-ből 9 alkalommal esélytelen volt, mert rögtön el kezdett taperolni. Nyilván nem az a baj, hogy fogdos, de ne állandóan. Tehát mikor csak megölelném ne kezdjen el nyúlkálni, mert szerintem nem csak szexből áll egy párkapcsolat. Tehát én megértelek. Próbáltad ezt vele megbeszélni?
2015. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Az én barátom is ilyen volt..még most is ilyen néha, de már nem mindig csinálja, szóval van remény:D Engem is idegesített, mondtam is neki néha, hogy mindennek meg van az ideje és úgy látszik most több mint egy év után valami változás látszik:D De amúgy megszoktam egy idő után, lehet ám élvezni azt is;)
2015. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem sok lány megérti a problémád.

Nekem is volt ilyen időszak. Elég nehéz dolog, mert nem jó az se ha rászólsz, az se ha nem...Volt idő hogy lehajolni nem tudtam a cipőmért, anélkül, hogy ne mászott volna mögém egyből. Jó egyszer vicces, aztán 100adjára már nem.

Próbáld vele megbeszélni, bár az általában rövid ideig tart ki. Szerintem meg kell várni míg lecseng nála a dolog.

Jelenlegi párommal is van, hogy idegbajt tudnék kapni, főleg hogy a gyógyszer miatt fáj a mellem...

A másik oldal meg, hogy örüljünk, hogy kellünk ugye.

2015. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
hát ez az, hogy az se jó ha rászólok de az se ha nem... ma itt alszik, ha megint ez lesz akkor most máre tuti fogok szólni mert tényleg teljesen idegbeteg leszek már ettől
2015. szept. 1. 18:01
 6/22 A kérdező kommentje:
*már
2015. szept. 1. 18:02
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavar, nyugodtan szeretgethet a ruháim alá nyúlkálva is bármikor :D
2015. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Ne ordítsd le, csak mond el neki az érzéseid. Hogy te néha igényelsz egy kis szexuális töltet nélküli szeretgetést. Ha tényleg szeret nem fog megsértődni és megpróbál megváltozni egy kicsit és csökkenteni rajta.
2015. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
engem is zavar. én mondtam is, hogy nem lehetne hogy most csak összebújunk szeretgetősen. azt mondta, hogy az is szeretgetés hogy szexelni akar velem. de elég volt egyszer mondanom, és azóta sokszor összebújik velem csak úgy. most ha nem retardált, akkor nem fogja azt gondolni hogy nem akarsz vele szexelni, nem szereted stb.
2015. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem miért kellett lepontozni... Szánalmas, hogy ide bármit írsz, amiben egyébként semmi rosszindulat vagy tahóság nincs, rögtön lepontoznak. Úgy látszik valakinek ez a legnagyobb napi örömforrása..
2015. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!