Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Pedig jól is nézek ki és semmi...

2015. szept. 1. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert minden csajra jó sok pasi nyomul, és az átlagból nagyon ki kell tűnni ahhoz hogy téged válasszol. Pl. iszonyú jó külsővel, vagy sok pénzzel.
2015. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Én ma pont fordítva voltam. Nem szeretnék tartós kapcsolatot, tartós szexkapcsolatot szerettem volna. Beszélgettem róla egy nővel, aki a kiszemeltem volt. Ő teljes értékű kapcsolatot szeretett volna. Sajnos az érdekek ütköztek, ezért senki nem járt jól. :/


22/F

2015. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert a helyett,hogy probalkoznal itt panaszkodsz...

18/L

2015. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az átlag férfi, még mindig azt hiszi, hogy a jó nő, attól fog beleszeretni, mert jól nézz ki, meg jó kocsija van.


A duma számít, és a humor. A fodrásznál voltam minap 5 nőt tartottam szóval, és nevetettem egy órán keresztül, 20-50 éves korig.

Az egyik még a számát is megadta, pedig nem kértem.

2015. szept. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó jól mondja!

Nekem is irtó nehéz pasit találnom, pedig szépnek tartanak. Szerintem egyszerűen csak neked sincs szerencséd. :(

2015. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hiába nézel ki jól, ha egy épkézláb mondatot nem tudsz szólni a csajhoz.
2015. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!