Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha "nincs ló, jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha "nincs ló, jó a szamár is" elv alapján szeretnék barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

2 lány közül nem tudok dönteni, hogy kit hívjak el randira, az egyik szép és okos, a másik csaj is ilyen, illetve ő nem annyira népszerű, mint az előbbi illető.

Addig nem lenne probléma, amíg nem ismernék egymást. Nem nagy barátnők, de szoktak beszélgetni hetente, de legalább havonta egyszer. Ehhez fűződik a kérdés is: ha kiderül, hogy elhívtam az egyiket és ő visszautasít, de utána én elhívom a másikat és beszélgetnének erről az nagyon rossz cselekedet?


2014. jún. 28. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan, mi alapján várod, hogy a "szamár" egyáltalán bele menjen a randiba? Tuti, hogy nem fog, csoda lenne, ha ez után hozzád is szólna
2014. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zsák utca minden részről,én úgy gondolom!
2014. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel probléma. Próbálkozik az ember, amíg nincs senkije. Vagy most visszautasít az egyik, és akkor már soha többet nem hívsz el senkit randira, mert akkor az mind már csak "szamár" lenne?
2014. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond ezzel. Én is nagyon sokáig bénáztam a nőkkel és úgy jöttem bele, hogy "szamarakkal" randiztam, szexeltem. Azóta mennek a "lovak" is :-)
2014. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég gáz, de jó eséllyel úgyse fog összejönni, mert ki fog borulni, amikor megtudja, hogy őt csak azután hívtad el, hogy a barátnője elutasított. Márpedig meg fogja tudni.
2014. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!