Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak neki? (nagyon gyorsan kéne)

Figyelt kérdés
összejöttem ma egy csajjal most nem rég msn en de taliztunk délelőtt meg smároltunk és most láttam h hnap lesz a születés napja...sajnos most olyan anyagi helyzetben vagyok h nem tudok most neki venni semmit de adni akarok neki vmi különlegeset de kérlek segitsetek ..mit adjak neki???:S nagyon fontos lenne vmi gyors és olcso megoldás:S
2010. márc. 11. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha okos vagy meghallgatsz,ne vegyel neki semmit,ember 24 oraja ismeritek egymast,mond hogy nem volt idod hogy vegyel ajandekot neki mert hirtelen ert az egessz,egy kis fehercsoki es annyi,en sosem vidtem viragot az elso 10 randira megis szerettek.a 10 ik utan szoktam csak.es feheret vegyel,mert a fekete neki megszokott lessz,es meg azzal is mutasd hogy te kulonleges vagy :)tudat alatti ;)
2010. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lopj egy műfaszt
2010. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Na akkor add le hogy mennyi maniból...


am:

plüssmaci

virág

óra

porcelánfigura

fülbevaló

meg iylenek. ha megírod mennyiből, többet is mondok.

2010. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
max 1000:(
2010. márc. 11. 19:43
 5/13 anonim ***** válasza:
"összejöttem ma egy csajjal most nem rég msn en" az szép lehetett:D
2010. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1 szál rózsa!
2010. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem is egy szál rózsát,
2010. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

esetleg h szánsz rá 2000-ret vagy tudsz össze szedni akkor gravírozd bele pl: egy tolba a nevteket vagy amit akarsz..

én a barátomnak ilyet csináltattam,nagyon örült neki azóta is mindig vele ír, ésha vége lesz a kapcsolatnak. akkor is szép emlék lesz:)

ja és ezthiszem énis a születésnapjára adtam neki kb 1 éve.

13/L

2010. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de nem szereti az ilyeneket:S
2010. márc. 11. 19:48
 10/13 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? mert szerintem 13nál biztos hogy nem több:(
2010. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!