Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ok nélkül lehetek féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ok nélkül lehetek féltékeny?

Figyelt kérdés
úgy gondolom a nők igenis megérzik ha valami nem stimmel..Már nem vagyok mai csirke,elváltam egyszer és a házasságom alatt párszor voltam féltékeny.Mindig csitítottam magam,hogy beképzelek dolgokat.Végül évek múlva kiderült,amikor már szétmentünk(más okból),hogy nem volt alaptalan...Mit gondoltok erről?Kinek volt hasonló tapasztalata?

#lulla88
2015. szept. 2. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz.
2015. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz,de nem érdemes.
2015. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz az, de nem mindig minden úgy történik.
2015. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz, hogyne lehetnél, csak előbb-utóbb meg fogják unni.
2015. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne legyél féltékeny! Ha valami gondod bajod van, inkább beszéld meg a pároddal kulturáltan. :)

Max, ha okot adnak rá, de ok nélkül?? Felejtsd el, ha jót akarsz magadnak!


A féltékenység önbizalom hiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

Ajánlom figyelmedbe a következő videót:

https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ

2015. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ok nélkül nem alakul ki a féltékenység, sőt akár csitulhat is idővel. Persze nem mindig a "megcsalás" a kiváltó ok, hanem inkább az, hogy valaki nem tud bízni a párjában. Szerintem ez az önbizalomhiány miatt is erősödhet, de a partner viselkedése, megbízhatósága is rengeteget számít. Viszont szerintem az, aki nem féltékeny kicsit sem, az nem szeret kicsit sem...


#5 Jobb lett volna olvasható formátumban. A videókat nem tudom meghallgatni, főleg az ilyen hosszúakat. :-(( És sajnos egyre több van, talán mert az emberek nem tudnak olvasni??? Pedig érdekelt volna. :-( Mindegy...

2015. szept. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6


Akkor olvasd el a könyveit, ilyen egyszerű. Igaz, több témát feszeget, de elsőként a Nőt és a Férfit olvasd el. Tessék, adtam két könyvcímet, amit el tudsz olvasni. :)

2015. szept. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

>a nők igenis megérzik


Hülyeség. Mágikus megérzések nincsenek. Lehetsz úgy féltékeny, hogy valójában nincs okod rá.

2015. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán az érsézen nem tudsz változtatni, de szerintem ne mutasd ki, mert elijeszted. Ha megcsal úgy is lesznek majd konkrét jelek amik szembetűnőek.
2015. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A jelenlegi pàromra mèg sosem voltam fèltèkeny,màr hèt ève ismerjük egymàst..Vidàm,vicces jò dumàs.De most belèmbùjt a kisördög ès elbizonytalanodtam.

4 hònapja ùj munkahelye van.Hatalmas ipari cèg,hàrom mûszak,rengeteg nôi munkatàrsal..Eleinte mesèlte.hogy kivel ismerkedett meg..ès emlìtette.hogy van egy női munkatàrs aki mindig megvàrja a busznàl.Nem foglalkoztam ezzel addig.mìg vègül màr telefonon is hìvtàk egymàst..Ekkor jött a kisördög.ami miatt kezdtem dolgokat figyelni..A pàromnak megnőtt az önbizalma ès mindig mesèlte.hogy a fèrfi kollègàk felesègei mind fèltèkenyek..a nők mennyire erkölcstelenek..

2015. szept. 11. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!