Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek féltékeny ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek féltékeny ebben az esetben, vagy inkább ne mondjak semmit?

Figyelt kérdés
barátnőmnek van egy fiu ismeröse, épp rosszul áll a kapcsolata a barátnőjével és felajánlotta neki hogy vigasztalja meg ilyenek, nekem azt mondta h nem jön be neki a srác meg ilyenek. de egy közösségi oldalon meg irta neki hogy jó lenne talizni.. igaz az már egy fél éve volt
2008. nov. 26. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben rákérdeznék, és elmondanám neki hogy kicsit féltékeny lennék ha találkozna vele -pláne ha eljárna őt vigasztalni, viszont neked kell ismerned a barátnődet, és amennyiben tényleg meggyőzően azt állitja hogy csupán egy baráti beszélgetésről, vigasztalásról van szó akkor megnyugodhatsz szerintem.


KEYLA

2008. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én lány vagyok, szinte csak fiú ismerőseim/haverjaim/barátaim vannak és másfél éve élek boldog kapcsolatban a párommal. Szerintem semmi okod az aggodalomra, ha szeret a párod nem fog megcsalni. (ezt pedig gondolom érzed hogy szeret-e :P) Egy dologhoz amúgyis 2 ember kell. Szerintem vágj jópofit hozzá, próbálj te is tanácsokat adni a srácnak, hogy lássa milyen jó fej vagy :).
2008. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell féltékenynek lenned... Ha szereted a barátnőd és bízol benne akkor, elhiszed neki, h nem fog megcsalni persze ha tényleg azt látod h szeret... Ha azt mondja azt tanusíítja h szeret, akkor szerintem semmi okod nincs az aggodalomra.. Nekem is csak szinte fiúhaverjaim vannak, és nem csaltam meg még a barátomat. Meg szerintem az emberek magukból indulnak ki, és akik hajlamosak a magcsalásra, azok féltékenyek inkább. Éis nagyon féltékeny vagyok az én barátomra.. Deh ő sosem az ha én találkozok egyik haverommal...
2008. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!