Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 4éves párkapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 4éves párkapcsolatom, de 1,5hónapja megismerkedtem egy sráccal. Találkoztunk párszor és úgy érzem hogy Vele minden jó lenne. Nemtudom mit csináljak. Szakítanom kellene, vagy csak hirtelen fellángolás ez? 20L

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne essél már te is abba a hibába, amibe sokan mások, okosabb vagy te ennél, de azért leírom, hogyha nem tudnád :P


Csak, mert valami már nem úgy működik, mint az szokott, attól még nem kell eldobni, igaz ma ez nagyon trendi, hogyha egy kapcsolat már nem olyan, mint régen volt, akkor otthagyják a párjukat és keresnek újat, DE régen úgy mentek a dolgok, hogyha valami nem olyan volt, mint amilyennek kellett volna, akkor azt RENDBEHOZTÁK, leültek és megbeszélték egymással a dolgokat és, hogy mi az, amin szerintük változtatni kell, szóval hogyha úgy érzed, hogy a mostani pároddal nem mennek jól a dolgok, akkor beszélj vele és hozzátok rendbe együtt, elvégre ez is része a párkapcsolatoknak :)

2015. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Járt utat járatlanért el ne hagyd, tartja a mondás.
2015. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést, tényleg nagyon nehéz eldönteni néha, hogy csak egy fellángolást érez az ember, ami rövid idő után elmúlik, vagy pedig tényleg komoly.


Gondold végig magadban (de ha az segít, írd le ide, vagy akár nekem privátban), hogy mik azok a dolgok, amik miatt szereted a párod. Csak vele vagy 4 éve, valószínűleg nem véletlen. Mit szeretsz benne?

És mik azok a dolgok, amiket nem? Miért nem vagy maximálisan boldog a jelenlegi kapcsolatodban?


Mi tetszik az új férfiban? Miben "jobb", mint a párod? Mit gondolsz, miben tudna neked többet adni?

2015. szept. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"régen úgy mentek a dolgok, hogyha valami nem olyan volt, mint amilyennek kellett volna, akkor azt RENDBEHOZTÁK"


Jajistenem, hagyjuk már ezt... Rohadtul nem hozták rendbe, a többség szeretőt tartott vagy boldogtalan volt, csak épp együtt maradtak, mert az volt az elfogadott. Szerintem ma ugyanolyan százalékban oldják meg valóban a problémákat, mint régen.


Ettől függetlenül azért 4 évet és másfél hónapot nem lehet mérlegre tenni. Másfél hónap az semmi.


Ráadásul önbecsapás az, hogy a másikkal majd minden jó lesz. Hogy működik-e, az sok mindentől függ, de elsősorban a TE döntésedtől, hogy akarod-e működtetni. Amíg ez nem érik meg a fejedben, addig pár évente ugorhatsz új kapcsolatba, mert addigra kifullad az első tűz, és majd megint jön valaki, akivel talán már majd jó lesz.


A jelenlegi kapcsolatoddal van valami gond? Mármint nyilván van az a kapcsolat, amiből ki kell szállni, ha bánt a másik, semmibe vesz, stb. De itt ez a helyzet? Vagy csak kevésbé izgi, mint 3 éve...?


Mert ha az utóbbi, akkor egyértelműen a kapcsolatoddal kéne foglalkozni. Ha az előbbi, akkor bizony néha szükség van egy új emberre, hogy ki tudjunk lépni, hogy felismerjük, az már nem tartható.

2015. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4-es, én azokról az emberekről beszélek, akik rendelkeztek kellő EQ-val ahhoz, hogy kezelni tudjanak normálisan egy kapcsolatot.Tudom, hogy számodra és sokak számára ez felfoghatatlan dolog.
2015. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenki fontosabb számára mint Én. Fiatalok vagyunk és mégsem járunk sehova, mindenre talál valami kifogást, hogy miért nem egyszóval semmi közös program. Ha leülünk megbeszélni a problémákat vagy azt mondja, hogy beképzelem vagy 2-3napra változtat és úgy olyan minden mint volt. Sokszor nagyon csúnyán beszél velem mindenki előtt, és ha nem az van amit ő akar vagy nem csinalom meg elsőre akkor én vagyok a rossz, meg nem vagyok képes semmire..
2015. szept. 3. 11:01
 7/9 anonim ***** válasza:

"azokról az emberekről beszélek, akik rendelkeztek kellő EQ-val ahhoz, hogy kezelni tudjanak normálisan egy kapcsolatot"


Akik rendelkeznek ehhez kellő EQ-val, azok ma is megoldják. Fölösleges ez a "régen minden jobb volt" máz, mert ez nem igaz. Ugyanolyanok az emberek, és többségben ugyanazokat a hibákat követik el ma is, mint 100 éve. Csak a formák változtak.

2015. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem kíméld meg a párod, és szakíts vele most. Ha 4 év után képes voltál egy 1,5 hónapja ismert férfiba beleszeretni, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. Vagy féltek az egyedül léttel, te pedig egy másik férfit akarsz magad mellé, aki ideig-óráig veled lehet, mert magányos vagy. De ismétlem magam, kíméld meg a barátod, ha nem vagy elég érett ahhoz, hogy tudd, nem flörtöl az ember mással, ha párja van. Egyáltalán mégis hogy gondolod a dolgot? Ha az "új fiú" miatt dobod a párod, nem gondolod, hogy a bizalom máris kettétörik a vadiúj párkapcsolatodban - értsd: ha egy 4 éves kapcsolatot képes voltál másfél hónapnyi flört után lecserélni, miért ne tennéd meg újra ezt, ráadásul egy friss kapcsolattal?


Na abba is hagytam. Ne haragudj, hogy így felháborodtam, de ez butaság. Beszéld meg a pároddal, ha valami nagy gond van kettőtök között, ha még van annyi kommunikáció köztetek, ezt a dolgot is, amit kiírtál.. Ha probléma egy idő után sem oldódik meg, akkor egyszerűen vess véget a kapcsolatnak, de ne ilyen undorító módon...

2015. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha az én első kapcsolatomról írtál volna. 20 évesen besavanyodott életet élni nem épp normális. Nem akar veled menni sehová, megaláz mások előtt. Még szenvedhetsz vele pár évet, ő nem fog megváltozni. Ebből a kapcsolatból jobb is menekülni...
2015. dec. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!