Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a párod azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a párod azt mondaná egy másik nőre, hogy "az jócsaj, bejön! "?

Figyelt kérdés

2015. szept. 4. 00:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az őszinte és a bunkó nálam nem rokonértelmű szó, de nyilván ez csak az én szubjektív értelmezésem.. Van, ahol jópofa dolog a k*vázni vagy b/zizni egymást romantikus kapcsolatban, viccből. Egészségükre. Az ilyen emberektől nem fogadom el a kritikát arra nézve, hogy baj-e, ha olyan embert választok, aki nem csorog látványosan a többi nő után az utcán, mert nem egyezik az értékrendünk. Nyilván kiszúrni nem fogom a szemét, úgyhogy látja, amit lát, más kérdés, hogy nem különösebben érdekli. Az ellenkező nem stírölése és az alpári megjegyzések számomra bunkóságnak minősülnek, az ilyen típus pedig nem imponál. Nyilván nem jobb nálam, akit megnéz (ha megnézi), de én jobb vagyok annál, hogy olyan párom legyen, aki túllép ezen a határon. A tiszteletlenség számomra ott kezdődik, ahol már észre lehet venni, mit/kit néz. Másokat az sem zavar, ha a pasija őt viszi kézenfogva, és füttyül az alulöltözött macák után. Nekem tirpák férfi nem kell. Mint a fentiekből látszik, végül mindenki elkel, és olyan emberrel mellett lehet boldog, aki mindenben megfelel számára.
2015. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 21-es válaszolóval.

Engem nem zavar, ha más párok egymás társaságában nyálcsorgatva bámulják az ellenkező neműeket és megjegyzéseket tesznek rájuk, másokat sem kellene zavarnia, hogy mi ezt nem tesszük, mert nekünk így a természetes, ilyen az értékrendünk.

Mellesleg ezt barátokkal együtt sem tesszük, nem szórakoztat minket az ilyesmi, nemhogy a párommal.

2015. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát azért nem mindegy, hogy mondja és milyen szituációban. Nem vak, és nem is vagyok ultraféltékeny, de ha pl. nyalogatná hozzá a száját, vagy társaságban lennénk, ahol utána kiröhögnének és szívatnának, akkor igenis szarul érezném magam.
2015. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!