Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én nem értem, vagy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem, vagy más se? Aki tapasztaltabb, kisegíthetne. Légyszi.18L

Figyelt kérdés

szóval. a barátom és köztem minden a legnagyobb rendben. de tényleg, 5 éve vagyunk együtt, nagyon megérjük egymást, mindenben segít nekem stb, szóval stabil a kapcsolatunk. erre nemrég, mikor a telefonja a kezembe került, olvastam ezt-azt benne. nem gyakran, de beszél egy lánnyal, akivel nem épp baráti a kapcsolat. lejött, az üzenetekből, hogy szeretne tőle dolgokat, ha nem lennék én. viszont mégis azt írta neki, hogy majd találkoznak és megbeszélik a dolgokat kettőjükkel kapcsolatban. tegnap kezembe vettem a telóját, de mint kiderült, nem találkoztak. mármint kávézni akarta meghívni, de még nem jött össze, mert... igazából nem tudom, hogy minek. amúgy le van kódolva a telefonja, csak egyszer láttam, hogy mit ütött be, persze ezt ő nem tudja...

nem igazán értem én ezt az egész ügyet. fiatal vagyok hozzá még szerintem...azt látom, hogy konkrétan nem lép felé, mert több üzenet volt, amit a barátom írt, hogy beszéljünk bla bla, de még mindig nem beszéltek "kettőjükről", csak telnek a napok...

én eddig azért nem szóltam, mert várnám, hogy mit akar kihozni ebből. mert most ha lebuktatom, max. annyit tudok az orra alá dörgölni, hogy beszélni akart egy másik csajjal. simán kimagyarázza valamivel.

tehát csak várok, de valahogy nem nagyon beszélnek, mintha félne a barátom, vagy nem tudom. kerüli a konfrontálódást. de mondjuk mi a f--znak akar vele ilyesmiről beszélni? mármint kettőjükről??? nekem ez magas...

amúgy sok szexszel kapcsolatos dolgot írogatott neki már régen is. pl: szép vagy, szexi vagy, csini vagy, ha nem lenne bnőm, úgy rád másznék, olyan kívánatos vagy, ha látlak, legszívesebben szeretkeznék veled stb. de ezt régen, mostanában semmi ilyesmi nem volt...tudom, helytelen beleolvasni, de szerintem amit ő csinál sem helyes, inkább gusztustalan. de mivel 'csak' 18 vagyok, nem tudom, hogy mitévő legyek. mondjuk már anno megígérte, hogy nem beszél ezzel a csajjal...


szerintetek a ez mi a szitu?


én 18 ugye, a barátom 21.


2015. szept. 5. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatalon kerültetek össze. Most 21 éves, 5 éve csak veled van, rájött, hogy más nők is izgatják. A leírtak szerint ez csak fantázia, ő maga is kerüli a találkozást, nem akar megcsalni.

Két dolgot tehetsz.

1. Továbbra is figyeled, nyomozol utána, rajtakapod, lebuktatod, szakítasz vele. Mondjuk ha a szakítás a célod, akkor az előző lépéseket akár ki is hagyhatod.

2. Megbízol benne, nem kutakodsz utána, elfogadod olyannak amilyen, pasinak, aki szeret flörtölni más nőkkel.

2015. szept. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 omba ***** válasza:

Hát szerintem a 16 és 16 éves korban kezdődött szerelmek (?) ritkán tartanak a sírig.

Konkrétan írta, hogy az útjában állsz valami jónak - ha ez jó neked....

2015. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hol látsz te olyat, h azt írta/mondta az útjában volnék?
2015. szept. 5. 10:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Honnan ismeri a csajt?


Ha amúgy minden rendben köztetek, akkor nagy baj nem lehet, sztem csak szóban (azaz írásban) éli ki magát. Esetleg max havonta ránézhetsz, h történt-e valami, de nemhinném, hogy fog.

2015. szept. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
barátok...vagy vmi hasonló. majdnem egy helyen tanulnak. gyakran látják egymást. egyetem...
2015. szept. 5. 11:52
 6/11 omba ***** válasza:
"ha nem lenne bnőm, úgy rád másznék, olyan kívánatos vagy, ha látlak, legszívesebben szeretkeznék veled stb"
2015. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de ez nem azt jelenti, h az útjába vagyok...
2015. szept. 5. 12:51
 8/11 anonim ***** válasza:
dehogynem, pont azt jelenti. a fiúd kikacsintgat a kapcsolatotokból, flörtölget, jól látod.
2015. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 omba ***** válasza:

Nem?

Szerintem azt írta, ha te nem lennél, dugna egy jót.... de mivel vagy, ezért nem teheti.


" mondjuk már anno megígérte, hogy nem beszél ezzel a csajjal..." - ez se nagyon jön össze.


Szerintem próbáld azt látni, ami van.

2015. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"ha nem lenne bnőm, úgy rád másznék, olyan kívánatos vagy"


Első értelmezés: a barátnő útban van, jobb lenne, ha nem lenne, hogy rámászhasson a kívánatos nőre.


Második értelmezés: lehet az a nő bármilyen kívánatos, lehet a pasi bármilyen kanos, nem fog rámászni, mert barátnője van, akihez hűséges.

2015. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!