Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mit akar elérni?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy fiúval,és eddig minden tök jól működött köztünk! Beleszerettem,és úgy érzem,ez kölcsönös. Viszont pár napja valami miatt minden tönkre ment...

Hétfőn még minden rendben volt,azt mondta szeret. Másnap nem jelentkezett,csak annyit közölt,hogy mindenből elege van,ne zavarja senki. Majd még aznap este küldött egy rövid üzit,hogy nem velem van baja. Másnap sikerült elérnem,rákérdeztem,hogy akkor most vége e köztünk,és erre azt mondta,hogy úgy tünik igen. Rákérdeztem,hogy miért,de azt mondta ez hosszú,nem az én hibám,de majd megmagyarázza... Tegnap kértem tőle,hogy ha tényleg így gondolja,akkor zárjuk le rendesen,beszéljük meg.Azóta se kaptam választ,de mindig küld üzit,hogy legyen szép napom,meg este,hogy szép álmokat... De nem értem,most mi van? Ha tényleg vége,akkor miért nem zárja le? Miért nem mondja el,hogy ez meg az a baja,és fejezi be? Így nekem se jó,mert még reménykedem,ugyanis nagyon szeretem,és nem akarom elveszíteni...


2010. márc. 12. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
21 f szerintem csak megjatszodja az egesszet,lehet tetszik neki mas valaki,vagy lehet valaki mondott valamit neki rollad es az nem tetszik neki,de ha masok miatt szakit veled akkor sosem szeretett,de szerintem csak kifogas,elege lett belolled,es nem akar megserteni mivel tudja hogy mennyire szereted
2010. márc. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak várj egy pár napot és megmondja ő,h mi is a baja.Lehet,h valami komoly dolog történt.

Az is lehet,h el költöznek,vagy miténtom,sok minden lehet,de biztos komoly ügy,ha idő kell neki,h elmagyarázza.

2010. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem hagytam volna,hogy kétségek közt hagyjon,ez bunkóság tőle.Mondja már meg mi a baja,nem igaz,hogy nem bírja kinyögni.
2010. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én várok a magyarázatára,mert gondolom,hogy valami baj van. Nem úgy ismertem meg,hogy csak így szó nélkül lelép..,csak elkeserít ez a bizonytalanság. Meg ha tényleg le akarja zárni,akkor miért küldi az üziket?
2010. márc. 12. 11:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy olyan problémája van, ami nem tartozik rád, (családi zűr, költözés, betegség, szülei nem kedvelnek téged, meg akarják verni miattad, ec.ec.) és mivel szeretne megkímélni ettől a problémától, inkább -annak ellenére hogy szeret téged- szakítani akar veled.

(Ez látszik abból is hogy azt mondta vége, nem árulta el mi a baja, viszont azóta is küld sms-eket.)

Ha más csaj lenne a dologban, akkor nem küldözgetne sms-eket, és akkor azt közölte volna veled szemtől szemben...(Hacsak nem valami agresszív karate-mester vagy akitől félni kell.)


Én csak egy kérdést tennék fel neki méghozzá ezt:


Szeretsz még???


Ha azt írja/mondja hogy igen, az a fennti álláspontomat támasztja alá (magyarán hogy más problémája van, amit valamiért nem akar megosztani veled) ha azt mondja nem, akkor legalább tudod, hogy vége van végérvényesen.


Javaslom, ha azt válaszolja, hogy igen, akkor óvatosan érdeklődj utána valami közös ismerősötöknél, hogy mi lehet a barátoddal a baj...Hátha végül össze tudod rakni a képet.

2010. márc. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2010. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 11:55-ös. Én már feltettem neki ezt a kérdést,de nem válaszolt rá. Sajnos nincs közös ismerösünk,így nem tudom kideríteni,hogy mi is a baja! Gondoltam már rá,hogy csak meg akar kimélni valamitől,mert tudom mennyire zűrös az élete,de ezt elmondhatná nem?

Már leírtam neki,hogy bármi is az ok,én elfogadom,csak ossza meg velem is,hogy le tudjam zárni,mert így nem megy...

2010. márc. 12. 12:17
 8/10 anonim ***** válasza:

11:55-s vagyok.(29/F)


Akkor ha nem válaszolt, javaslom hogy tegyél fel mindent egy lapra:

Csinosítsd ki magad, (légy szexi) hergeld fel magad egy kicsit, és váratlanul (akkor mikor nem számít rá) látogasd meg.(Ne szólj neki hogy mész.)Rohand le mint a fergeteg és csapj egy kis hisztit.(Dühből.)Csapj oda az asztalra, és mond meg neki hogy mit képzel ő magáról, miért szórakozik a te érzelmeiddel, ha szeret, akkor miért akar veled szakítani, ha nem szeret, akkor meg miért nem mondja meg (esetleg a nagyobb hatás elérése érdekében csapj földhöz egy-két tányért) és igenis árulja el, hogy mi a baja veled, vagy hogy miért akarja hogy vége legyen a jól működő kapcsolatotoknak, mivel igenis neked ezt jogod van tudni! Közöld vele, hogy te még mindig szereted, és biztos vagy benne hogy közösen meg tudjátok oldani a problémáját.


Ha jól adod elő magad akkor 100%-s sikered lesz. (alapvető pszicho: meglepetés ereje + a dühös csaj szexi)


Ez a taktika kizárólag akkor működik ha személyesen megkeresed!!!Az sms-sekben vagy ha telefonon beszélsz vele, mivel nincs meg a megfelelő kontaktus közöttetek, ferdíteni fog, tehát az írogatással és a telefonálással nem érsz el semmit...

2010. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó,az ötletet! :) Csak sajna kivitelezhetetlen,mert külföldön él,ő szokott ide utazni hozzám.
2010. márc. 12. 12:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor változtasd meg a telefonszámod, és várj 1-2 hónapot.

Ha még mindig szeret, meg fog keresni személyesen.

Ha nem, akkor meg legalább tudod, hogy vége.

2010. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!