Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért nem találom a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem találom a párom?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, hogy 22 vagyok! Tudom fiatal, de mégis rossz érzés az, hogy nekem még nem volt egy igazán komoly szerelmes kapcsolatom sem.

Elmesélem a történetem, hogy kicsit könnyebb legyen:

-15 évesen vesztettem el a szüzességem, egy olyan sráccal aki ígért fűt fát, de végül visszament a barátnőjéhez.

Utána itt ott megismerkedtem fiúkkal, és voltak 1-2 hónapos kapcsolataim de amint megkaptak, eleresztettek.

Ekkor még nem igazán találtam önmagam, az osztálybéli menő lányokhoz csatlakoztam. Visszagondolva utálom ezt az időszakot.

Aztán megismertem egy lányt aki teljesen más körökbe mozgott, és mellette megtudtam mi az igaz barátság (még a mai napig-már testvérként szeretem)

Ebben a más társaságban nem számított a külcsíny, jókat szórakoztam érdekes emberekkel, ekkor kezdtem a stílusomat is saját magamra formázni.

Volt egy fiú 17 évesen (szintén 1 hónapig) Akinek annyit köszönhetek, hohy elkezdtem rajzolni, mára már festek. Mások szerint tehetséggel.

Volt egy időszak, 18 éves korom környékén amikor nem is akartam kapcsolatot, csak éltem, buliztam és habzsoltam a férfiakat. (Hozzáteszem mindig biztonságosan! Sose volt lehetek e terhes/vagy beteg kérdésem)

Aztán 3 éve nyáron találkoztam álmaim férfijával aki minden téren tökéletesnek tűnt, összejöttünk, repültem a boldogságtól, de elhagyott, szintén egy hónap után. Összetörtem és több év kellett, hogy kiheverjem. Azóta volt egy fél éves kapcsolatom, tavaly lett vége, de ott nem voltam szerelmes.

Most nyár elején randiztam egy férfival, aki álomba illő randikat szervezett, tenyerén hordott, én is igyekeztem a magam módján viszonozni, 2 hónapig udvarolt, mikor is lefeküdtem vele, utána szakított.

-Kérdeztem több volt barátomat, több év elteltével, hogy mi volt a baj, mindenki azt mmondta, rossz volt az időzítás. Sose mondják meg mi az igazi baj.

Hajlamos vagyok túl aggódni a dolgokat a múlt sérelmei miatt, de ezt az adott férfinak nem közvetítem. Lehet megérzik?

A fiú barátaim imádnak, mert ők ismerik a valódi énemet, és tudják milyen vagyok, ha nem feszülök be.

Társasági életem átlagos, néha eljárunk bulizni, nagy ritkán kiállításra. Most váltok munkahelyet és most kezdek el egy új iskolát.

-Magamról: Átlagos testalkatú, kicsit nőiesebb. Szép arcom van, Van pár nagypbb tetoválásom. Öltözködésben az elegánsabb vonalat szeretem. Inkább szoknya blézer kombináció, mint hogy ermeksz és farmer.

Érdekel a festészet, a költészet, szeretek főzni, vannak ambícióim a jövőt tekintve. Nem vagyok féltékeny típus, nem attól félek, hogy megcsalnak, hanem attól, hogy nem vayok elég jó az adptt illetőnek.

Hogy tudnék ezen változtatni. Komoly férfit keresek, komoly kapcsolatra de nem találom.

22/L


2015. szept. 6. 10:01
 1/6 opened paradise ***** válasza:

Vicces,hogy csak olyanok tudnak elgondolkodni azon,hogy talán bennük van a hiba,akiknél nem feltétlenül így van.

Ha benned lenne,akkor az már hamarabb kibukna,de itt azután léptek le többnyire,hogy lefeküdtél velük,tehát valószínűleg arra is mentek.

Lehet,hogy csak rosszakat fogtál ki.

A fiatalkori barátaidon meg ne rágódj,nem sokan terveznek olyankor egy életre.

2015. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az gond lehet, h túl sokat aggódsz a múlt sérelmei miatt. Ha görcsölsz, vagy stresszes vagy, az akarva akaratlanul meglátszik, kijön rajtad, és a másik ösztönösen távolodni fog tőled. Próbálj meg ellazulni, tudom hogy nehéz ennyi kudarc után, de ez lenne a legjobb megoldás. Ha már összejöttél valakivel,akit nagyon kedvelsz, akkor csak arra koncentrálj, hogy milyen jó vele együtt lenni, és ne azon agyalj, h mi lesz ha elveszíted stb.
2015. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom és lehet igazad van, de az is elég nagy probléma, hogy 95%ban olyanokat találok meg/olyanok találnak meg, akik csak arra mennek. És képesek a csillagokat is lehozni egy kis szexért. Nem tudom, ezen, hogy tudnék változtatni, hogy komolyabb férfiakat vonzzak be.
2015. szept. 6. 10:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy kb mindenkivel azután lett vége, hogy lefeküdtél vele. Nem lehet, hogy szexuális téren van valami bibi?
2015. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert nem mindenkivel. Volt akivel le se feküdtem. Akikkel meg csak emiatt voltam együtt (szexkapcsolat) ők dícsértek, szerettek velem lenni.
2015. szept. 6. 10:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2015. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!