Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ribi vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom több mint fél éve, eddig minden oké volt. Az utóbbi időben keveset tudunk találkozni, mert mindketten sokat dolgozunk.


Nemrégen betalált egy srác, akivel nagyjából 8 éve kerülgetjük egymást, de sose volt semmi, mert hol neki volt valaki, hol nekem. (most is ez a helyzet)

Rengeteget beszélgetünk, ha találkozunk, izzik a levegő, de nem tortent semmi köztünk, es amig kapcsolatban leszek, nem is fog, az tuti. (tiszteletben tartja az álláspontomat, azt mondja, hogy többek közt ezert vagyok neki egyedülálló, mert engem kepes becsülni)

A srácról annyit kell tudni, hogy azt kapja meg akit akar, viszont mióta ez a helyzet áll fenn, nem keres senkit, azt mondja hogy engem úgysem pótol. O.o viszont rendszeresen találkozunk, és nagyon szigorúan nem tortenik semmi, mert szeretnék tükörbe nézni kesobb is, es szeretem a páromat.

Igazából megvisel ez a helyzet, olyan mintha szeretőm lenne, pedig nincsen, ésa srácot is féltem, mert kedvelem mint embert es férfit, nem akarom hogy belem szeressen... Viszont igénylem es jólesik a vonzalma, meg ugy is, ha semmi nem történik.



2015. szept. 7. 09:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem csak most, mindig.
2015. szept. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy valami nem stimmel jelenleg a párkapcsolatodban. Ha valóban szereted a párodat, akkor ilyenkor elfordulsz a másiktól és próbálsz visszatalálni a párodhoz.


Nekem is voltak hasonló "kilengéseim" mikor épp valami hullámvölgyben jártunk és mindig sikerült időben felismerni a problémát és visszatalálni. Utána már nem gondoltam a 3. félre..aztán megint jött egy nehezebb időszak és megint észrevettem mások figyelmét, jól esett az otthon meg nem kapott figyelem és törődés.


Az pedig, hogy rosszul érzed magad emiatt, mintha szeretőd lenne, egyelőre azt mutatja, hogy tényleg nagyon szereted a párodat és megcsalásként tekintesz a lelki kitekintésre, hiába nincs semmi egyéb.


Tehát javaslom, hogy ha szeretnéd folytatni a kapcsolatodat, akkor hanyagold egy időre ezt a pasit és amíg vissza nem találsz a barátodhoz, addig ne keressétek egymás társaságát.


Én a főnökömmel kapcsolatban érzek nagy ritkán hasonlót, elég nehéz elhatárolódni hiszen együtt dolgozunk, de megoldom mndig. Elhatárolódok kicsit, visszatalálok a páromhoz és utána már nem vonzódok a főnökömhöz. Időszakosan sajnos előjön, olyankor mindig tudom, hogy valami hiányzik és gőzerővel dolgozok azon, hogy jó legyen megint. :)

2015. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Attól, hogy még nem feküdtél le ezzel a sráccal, tisztességtelen ember vagy, megalázod a barátodat.

Én a helyedben már így sem tudnék tükörbe nézni.

Hiába is hitegeted magad: két vasat tartasz a tűzben.

2015. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha már így megkérdezted, akkor igen.
2015. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Illetve azt hozzátenném, hogy a hűség nem egy érzés, nem egy tulajdonság, az egy döntés.


Nagyon szeretem a páromat, de nehéz időszakok, hullámvölgyek mindig vannak és lesznek. Ezt el kell fogadni és mikor ilyen szakaszába ér a kapcsolat, akkor természetes, hogy mások figyelmét jobban észrevesszük, jobban érezzük. Fel kell ismerni a helyzetet és nem elcsábulni, hanem a kapcsolatra koncentrálni és kirángatni magunkat a gödörből.


#2

2015. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat 2-es :) igyekszem eleget tenni nékik.

Szerintem az a baj, hogy picit megszoktuk egymast a párommal, mar nem "udvarol"... Meg hat a masik srácnál ott van a mi lett volna ha.

2015. szept. 7. 10:20
 7/15 anonim ***** válasza:

"mert szeretnék tükörbe nézni kesobb is"


Esetleg azt az arcodat is nézd meg abban a tükörben ami egy kapcsolatfüggő nőt ábrázol. Egy olyat akinek kényelmes, hogy van mellette valaki, mert az élet könnyebb ketten, viszont másra ácsingózik évek óta. Viszont azt a szintet nem üti meg, vagy fél, hogy nem üti meg ami a másik srácnál kellene hosszú távon...


Bocsi, le lehet pontozni, de nem nem vagy egy szent, nagyon nem...

2015. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kapcsolatfuggo nagyon nem vagyok, a többit elfogadom, bar mindig ledobbenek hogy milyen erkölcsös emberek rohangasznak a világban :)

Ezen kivul meg nem ismersz, szoval egy db egyedi esetbol nagyon kerlek ne alkoss teljes szemelyiseget.

2015. szept. 7. 12:41
 9/15 anonim ***** válasza:

És kedves Kérdező, valószínűleg Te sem "provokálod" a párod, hogy udvaroljon. Ha ez hiányzik, akkor bárkivel is jársz, kb. 5-10 hónap múlva cserélheted, miután beállt a kapcsolat normál üzeme. És bárkivel jössz is össze, mindenki mellett találsz egy másikat, akivel kapcsolatban előjön a "mi lett volna, ha" érzés.

Nincs ezzel gond, de ha erre vágysz, akkor szakíts, de ha maradsz, legyen erősebb tartásod.

2015. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

De, szoktam, es nem at első kapcsolatom, rendszerint hosszabb kapcsolataim voltak. Szoval eddig ilyen nem volt.

Szakítani nem fogok, mert szeretem őt, de az döbbenetes hogy nagyjabol egy darab válasz érkezett a kérdésre ami értékelhető volt, es zéró eloismeret nelkul Megkaptam hogy kapcdolatfuggo vagyok :D

2015. szept. 7. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!