Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ettől ribi lettem? Mi lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől ribi lettem? Mi lesz, ha kiderül?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az egyik közeli barátnőm névnapi bulija. Sokan voltunk és a vendégek között volt egy srác, aki évfolyamtársam és már régen belezúgtam.

Elkezdtünk beszélgetni és a vége az lett, hogy volt egy kis petting, viszont én nem engedtem, hogy nekem bármit csináljon, mert nagyon szégyenlős vagyok, meg én sosem voltam ilyen helyzetben... Utána hazakísért, itt akart aludni (?!).

Délelőtt találkoztunk és mondta, hogy esetleg tölthetnénk kettesben több időt és hogy tartozik nekem "kettővel" és ebédeljünk együtt holnap.

A baj viszont az, hogy tegnap még barátnője volt...

És azt sem tudom, mit akar tőlem.


17L


2014. dec. 14. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha két lyukra játszik,akkor biztos nem komolyak a szándékai.
2014. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 To7ka ***** válasza:
72%

Leszámítva, hogy kihasznál Téged, nem, nem katasztrofális, hogy valakinek kivered egy buliban kétszer. Na jó, de, erősen meredek 17 évesen. De ez a Te értékrended, ha neked ez okés, akkor ne mások véleményén izgulj. Ha neked rendben van, hogy ezt úgy csinálta veled, hogy van barátnője, akkor ilyen vagy és kész (egyértelmű, hogy amikor a gatyájában nyúlkáltál is tudtál róla, hogy csaja van). Ha az érdekel, ez alapján milyen képet alakítasz ki magadról, az meg már késő!


Így döntöttél ott a buliban, tehát a személyiséged része, hogy ha valaki régóta tetszik és nyomul rád, pár óra alatt eljut odáig, hogy kiverd neki (2*) egy buliban, annak ellenére is, hogy barátnője van. Nem ettől lettél ribi, de valószínűleg igen, így fognak rólad vélekedni, és ez egy megfelelő vélemény lesz a tetteid után.


Gondolom most szar választ adtam és nem ilyenre vágytál.

2014. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát egyet biztos. Sexet. De ha előtte nap még barátnője volt, másnap meg már veled akar hetyegni, az nem sok jót ígér. Ha bele is mész a dologba, készülj fel rá, hogy ahogy az előzőt, úgy téged is könnyedén lecserél majd egy másik bevállalós és belevaló lányra. Szóval jól gondold meg...
2014. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szóval leszoptad, miközben csaja van ő meg örömmel meg is csalta/csalná megint a nőjét? mindkettőtöknek gratulálok.
2014. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én amúgy nem ilyen vagyok... Alig járok el szórakozni, nem az én világom az, hogy reggelig igyak, meg ilyenek. Fogalmam sincs, hogy most mi történt, csak olyan jó volt akkor.
2014. dec. 14. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Válaszok: 1. Igen 2. Mindenki megtudja, hogy ribi vagy. (És idióta.)
2014. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kettőn áll a vásár.Ha a fiú szerette volna a barátnőjét akkor az nemet mondott volna (normális esetben). Úgy hogy nem csak a kérdező a hibás de azért a srácra is megkaphatná a félredugó seggf*j jelzőt. Azért ne mindig mindenért a nőt vegyük már elő.Kezd ez kicsit unalmas lenni ez a hímsoviniszta duma.
2015. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!